Angielska moda

1598 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 34
  3. 34
  1. 1
  2. Strona 1 / 34
  3. 34

Angielska moda

Nie ulega wątpliwości, że Wielka Brytania to państwo niezwykle różnorodne pod wieloma względami. Dotyczy to przede wszystkim mody i sposobów, w jaki noszą się Anglicy zarówno w sytuacjach codziennych, jak i na wielkie wyjścia. Od klasycznych stylów damskich i męskich, a skończywszy na zestawieniach casualowych, angielska moda bez wątpienia stanowi niezwykle ciekawą inspirację dla każdego fashionisty.

Co wyróżnia modę angielską?

Niebanalne zestawienia, odzież wykonywana z najlepszej gatunkowo wełny i wyśmienitego kaszmiru są najlepszą wizytówką tradycyjnych firm szyjących ubrania na Wyspach. Ponadczasowo elegancka z klasycznym niedopowiedzeniem, angielska moda oferuje stylowe zestawienia na niemal każdą okazję. Praktyczne, nieskomplikowane i starannie dopracowane w najdrobniejszym szczególe ubrania pochodzące od angielskich projektantów, już na pierwszy rzut oka pokazują swoją klasę. Nadają się idealnie do zestawień wymagających profesjonalnego wyglądu w pracy i tym samym podkreślają ekskluzywną indywidualność oraz dobry gust i znajomość aktualnych trendów w modzie. Czyste linie i świetnej jakości materiały sprawiają, że klasyczna angielska moda jest bez wątpienia czymś wyjątkowym.

Angielska moda – elitarna oraz uliczna

Angielska moda w stylu elitarnych uniwersytetów i klubów to także jeden z ponadczasowych trendów w modzie, który obecnie przeżywa swój renesans. Marka Fred Perry to w przypadku tego stylu, prawdziwa klasyka designu. Dopasowany krój tego typu ubrań idealnie podkreśla sportowy charakter kolekcji. Diamentowe wzory i ściegi w marynarkach tworzą modny styl i umiejętnie grają z klasycznymi elementami i aktualnymi trendami. Różnorodne projekty angielskiej mody podkreślają styl i osobowość. Moda angielska tworzy idealną symbiozę klasyki i nowoczesności, a także pozostawia wiele miejsca na dopełnienie indywidualnego stylu. Z kolei angielska moda uliczna to uderzające nadruki na koszulkach i jasne kolory, które zapewniają wiele różnorodności i tworzą wyrazisty oraz niebanalny styl. Nieskończone możliwości komponowania odzieży utrzymanej w stylu angielskim zachęcają do zabawy modą i pozwalają odkrywać siebie na nowo każdego dnia.