Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 12
  3. 12
  1. 1
  2. Strona 1 / 12
  3. 12

Animal print

Animal print, czyli zwierzęce printy to doskonały sposób na dodanie charakteru niejednej stylizacji. Animal print niemalże co sezon okazuje się jednym z głównych trendów, dlatego warto zainwestować w przynajmniej kilka ubrań i dodatków ozdobionych modną panterką, prążkami zebry lub motywem wężowej skóry.

Animal print — moda w drapieżnym wydaniu

Moda na animal print ma się dobrze już od wielu sezonów. I nic w tym dziwnego! Zwierzęce desenie, choć niezwykle wyraziste, posiadają pewną dozę klasyki. A wszystko za sprawą swojej kolorystyki. Tak, animal print to głównie czerń, beże, brązy i subtelna biel. Co jakiś czas jednak projektanci lubią spróbować czegoś nowego i oferują ekstrawaganckie spojrzenie na animal print. Doskonałym tego przykładem może być chociażby koci deseń utrzymany w odcieniach czerwieni i czerni. Niestety, choć animal print to jedna z nieodłącznych składowych współczesnej mody damskiej, to wciąż wiele kobiet podchodzi do tej stylistyki z pewną dozą obaw. Na szczęście nie trzeba być znaną stylistką, by a ubraniach utrzymanych w klimacie animal print prezentować się zachwycająco! Wystarczy jedynie zachować odrobinę umiaru, a stylizacja z nutą zwierzęcych wzorów okaże się wyjątkowo szykowna.

Jak stylizować ubrania i dodatki animal print?

Wyrazisty charakter zwierzęcych wzorów sprawia, że w jednej stylizacji lepiej ograniczyć się maksymalnie do dwóch rzeczy w stylistyce animal print. Ważne jest także ograniczenie nadmiernej ilości biżuterii i innych dodatków — w ten sposób unikniemy modowego faux pas. W razie wątpliwości, ubrania i dodatki animal print najlepiej łączyć z czernią i barwami ziemi.

Animal print — egzotyczna różnorodność

Animal print pojawia się w kolekcjach w wielu intrygujących odsłonach. Najbardziej popularna jest oczywiście panterka, która regularnie zdobi nie tylko bluzki czy sukienki, lecz także płaszcze i inne okrycia wierzchnie. Warto jednak zwrócić uwagę także na inne drapieżne desenie. Czarno-biała zebra spodoba się nie tylko zwolenniczkom minimalizmu i w odpowiednich proporcjach może stać się elementem nawet stylizacji do pracy. Nieodparty urok posiada też motyw wężowej lub krokodylej skóry. Szczególnie efektownie prezentuje się on na dodatkach, lecz projektanci oferują nam także ubrania utrzymane w krokodylich oraz wężowych klimatach.