Black Friday Sale

Black Friday

Korzenie znanego z ogromnych przecen Black Friday sięgają historii Stanów Zjednoczonych i rekordowych spadków cen złota pod koniec XIX wieku, które uruchomiły w USA zakupowe szaleństwo po Święcie Dziękczynienia. Obecnie w wielu krajach Black Friday obchodzony jest jako największe święto zakupów, które przyciąga klientów jednodniowymi obniżkami. Promocje sięgają kilkudziesięciu procent ceny wyjściowej produktu i żaden łowca okazji nie może obok nich przejść obojętnie. W ten wyjątkowy dzień warto wybrać się nie tylko do galerii na zakupy, ale również polować na wybrane produkty w internetowych sklepach, gdzie promocje i rabaty zaczynają się już o północy z czwartku 28. listopada na piątek 29. listopada, czyli tradycyjnie w piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Również w ofercie Peek & Cloppenburg tego dnia będzie można znaleźć całą masę atrakcyjnych ofert, które specjalnie z okazji Black Friday zostały przygotowane w maksymalnie obniżonych cenach.

Black Friday 2019 w Peek & Cloppenburg

Black Friday zwany w Polsce Czarnym Piątkiem w tym roku przypada na 29. listopada i w Stanach Zjednoczonych jest pierwszym dniem po Święcie Dziękczynienia, który rozpoczyna oczekiwanie na Boże Narodzenie. Już tego dnia, prawie miesiąc przed Wigilią, wiele rodzin w USA rozpoczyna szał zakupów prezentów na Gwiazdkę. Dzięki wyjątkowo atrakcyjnym cenom można wtedy naprawdę dużo zaoszczędzić i chodzi tutaj nie tylko o pieniądze, ale i o czas, który przed samym Bożym Narodzeniem można wykorzystać na inne świąteczne przygotowania niż zakupy. Black Friday 2019 rozpocznie się w Peek & Cloppenburg również o północy z 28. na 29. listopada i już wtedy warto zajrzeć do naszego internetowego sklepu, aby przekonać się, ile atrakcyjnych produktów można będzie tego dnia znaleźć u nas w niezwykle atrakcyjnych cenach. Kto pierwszy, ten lepszy: warto tego dnia o tym pamiętać nie tylko robiąc zakupy w tradycyjnych sklepach, ale i w ich internetowych odpowiednikach. Ilość towaru jest ograniczona, a aby mieć pewność, że wybrany przeceniony produkt dostaniemy w naszym rozmiarze, warto zajrzeć do Peek & Cloppenburg już o północy.

Dlaczego Black Friday jest tak popularny?

W Stanach Zjednoczonych Czarny Piątek jest tak popularny, ponieważ wielu Amerykanów ma wtedy urlop. W czwarty czwartek listopada świętują oni zawsze Święto Dziękczynienia i każdy, kto ma taką możliwość bierze dodatkowo piątek wolny, aby mieć długi weekend. Dzięki temu wyprawy do sklepów w Black Friday są tak popularne i wiele osób czeka cały rok na to wyjątkowe święto zakupów. W Polsce niestety nie cieszymy się wtedy długim weekendem, ale w Peek & Cloppenburg zakupy możliwe są przez całą dobę, więc warto już o północy rozpocząć zakupy i powiększyć garderobę o markowe ubrania dostępne podczas Black Friday w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W P&C można znaleźć odzież na każdą okazję, dlatego Czarny Piątek jest szczególnie dobrą okazją na zrobienie zakupów. Taka obniżka zdarza się raz do roku, więc nie warto zwlekać!

  1. 1
  2. Strona 1 / 208
  3. 208