NATURALNE INSPIRACJE NA JESIEŃ

W tym sezonie rozpoczyna się podróż. Cel: więcej zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności w szafie. Dołączysz? Już teraz odkryj przyciągające wzrok elementy, online i w naszych sklepach — w trzech kategoriach:

RECYCLED

ORGANIC

RESPONSIBLE

RECYCLED – LET’S CARE FOR THE PLANET

Kładziemy nacisk na możliwość ponownego wykorzystania materiałów w celu zminimalizowania ilości szkodliwych odpadów i marnotrawstwa zasobów.

ORGANIC – LET’S CARE FOR NATURE

Materiały uprawiane w sposób zrównoważony i odpowiedzialny, takie jak bawełna organiczna, zmniejszają negatywny wpływ na środowisko już podczas uprawy.

RESPONSIBLE – LET’S CARE FOR OTHERS

Oprócz dbałości o środowisko i dobrostan zwierząt dzięki włóknom alternatywnym szczególny nacisk kładziemy na uczciwe warunki pracy.

Elementy zostały wybrane z dużą uwagą i starannością. Od tej pory na wszystkich stronach naszego sklepu internetowego będzie można zobaczyć, do jakiej kategorii należą zrównoważone produkty.

ODKRYJ WSZYSTKIE STYLIZACJE KAMPANII › SUSTAINABLE STYLES

SUSTAINABLE STYLES

Jesienią uwielbiamy przytulne dzianiny, wygodną odzież dresową i nowe style outdoorowe. Co jest dla nas szczególnie ważne? Zrównoważony rozwój. Z miłości do naszej planety sięgamy po sustainable looks, które nosimy z czystym sumieniem.

ODKRYJ WSZYSTKIE STYLIZACJE KAMPANII ›

ZRÓWNOWAŻONA ODZIEŻ OUTDOOROWA

W tym sezonie stawiamy czoła niepogodzie! Dlatego sięgamy po ekologiczne kurtki w różnych krojach — od parek po kurtki puffer.

ODKRYJ ZRÓWNOWAŻONE KURTKI ›
WYGODNE DZIANINY

WYGODNE DZIANIN

Nasze ulubione elementy na jesień? Ciepłe swetry i kardigany ze zrównoważonej produkcji. Szczególnie te w subtelnych kolorach ziemi wyglądają szlachetnie i można je łączyć na wiele sposobów.

ODKRYJ ZRÓWNOWAŻONE SWETRY I DZIANINĘ ›
ZRÓWNOWAŻONE KOSZULKI Z DŁUGIM RĘKAWEM

ZRÓWNOWAŻONE KOSZULKI Z DŁUGIM RĘKAWEM

Warstwowy look jest swobodny i nie wymaga wysiłku. Idealną bazą są proste, jednolite koszulki z długim rękawem, które można dowolnie łączyć z innymi elementami.

ODKRYJ ZRÓWNOWAŻONE KOSZULKI Z DŁUGIM RĘKAWEM ›

THE NEW TURTLENECKS

Aby uzyskać outfit w męskim stylu, który pozwoli nam obejść się bez szalika nawet w niskich temperaturach, sięgamy po ekologiczny sweter z półgolfem.

ODKRYJ ZRÓWNOWAŻONE SWETRY Z PÓŁGOLFEM ›
SPODNIE IDEALNE NA JESIEŃ

SPODNIE IDEALNE NA JESIEŃ

Od prostych spodni materiałowych, aż po modne spodnie cargo. Nowe, ekologiczne spodnie występują w jesiennych kolorach.

ODKRYJ ZRÓWNOWAŻONE SPODNIE ›
kobiety