Czapki beanie

463 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 10
  3. 10
  1. 1
  2. Strona 1 / 10
  3. 10

Beanie

Czapki beanies to najwygodniejszy, a zarazem najmodniejszy sposób na jesienno-zimową aurę. Ich prosty fason doceniają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jednak czapki beanies to nie tylko minimalistyczne nakrycia głowy — wiele fasonów beanies doskonale potrafi się wyróżnić!

Czapki beanie — miejski klasyk odporny na zmienne trendy

Czapki beanies to jeden z najpopularniejszych fasonów nakrycia głowy, który ostatnio podbił nie tylko ulice wielkich miast, lecz także światowe wybiegi. Projektanci uznali, że czapka beanie może być równie interesująca jak kapelusz, i w ostatnich sezonach pozytywnie zaskakują rozmaitymi odsłonami tego praktycznego dodatku. Jak rozpoznać fason beanie? To proste — to dobrze znany fason miękkiej czapki bez daszka. Czapki beanies zapewniają wygodę i komfort — nie uciskają, a w tkaninach, z których są wykonane, często pojawiają się naturalne włókna takie jak kaszmir lub wełna. To właśnie dzięki nim czapki beanies są wręcz niezastąpione, jeśli chodzi o zachowanie ciepła i ochronę przed wychłodzeniem nawet w niskich temperaturach. Jak wiadomo, tracimy najwięcej ciepła właśnie poprzez głowę, dlatego naprawdę warto postawić na noszenie czapki beanie — jest nie tylko wygodna, lecz także szalenie modna!

Czapki beanies — streetwearowy styl w kobiecej odsłonie

Czapkę beanie można znaleźć w garderobie każdej trendsetterki. Trudno nie ulec urokowi tego fasonu, który występuje w imponującej różnorodności odsłon. Czapka beanie może być stonowana i klasyczna, ale też awangardowa dzięki oryginalnym detalom. Co więcej, pośród obszernej ilości propozycji łatwo jest wybrać kolor, który będzie nie tylko twarzowy, lecz także pasujący do reszty stylizacji. Czapki beanies można śmiało nosić praktycznie w każdej jesienno-zimowej stylizacji, ponieważ pasują one do wielu okryć wierzchnich. Wbrew pozorom, można nosić je także z bardzo kobiecymi płaszczami — niezobowiązujacy charakter czapki beanie nada całej stylizacji niepowtarzalny look.

Męska czapka beanie — niezawodny i modny wybór

Czapki beanies cieszą się niesłabnącą popularnością także wśród mężczyzn. Prosty fason beanies doskonale komponuje się z wieloma męskimi stylizacjami. Entuzjaści mody mogą wybierać spośród wielu wariacji na temat klasycznej czapki beanie. Beanies występują na przykład w wersji z szerokim otokiem, z pomponem, logo znanej marki czy też w wydaniu oversize.