Czapki Carhartt

5 wyników

Sortuj według:

Czapki Carhartt – kultowe nakrycia głowy

Carhartt to amerykańska marka odzieżowa doskonale znana fanom streetwearowych rozwiązań. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych pozycji w jej asortymencie są charakterystyczne nakrycia głowy. Czapki Carhartt cieszą się niesłabnącą popularnością zwłaszcza wśród miłośników lifestyle’u wyrażanego prostymi środkami. Takie właśnie są czapki Carhartt – chociaż początkowo sprawiają wrażenie prostych nakryć głowy, są synonimem wyjątkowego stylu.

Czapki Carhartt – wyznacznik stylowego minimalizmu

Dlaczego czapki Carharttt w tak krótkim czasie zdobyły sławę? Wszystko za sprawą popularnych trendsetterów i gwiazd estrady, które nie wahały się sięgnąć po nakrycia głowy marki znanej z produkcji odzieży roboczej. Tym samym zachęcili oni do naśladowania tysiące fanów, którzy dostrzegli w akcesoriach marki potencjał i szansę na wyróżnienie się w ulicznym tłumie. To, czym cechują się czapki Carhartt to charakterystyczna, naszyta na środku metka z logo. Dostępne są również warianty z samym logo kontrastującym z jednolitą kolorystyką. Czapki Carhartt pozbawione są jakichkolwiek innych zdobień. Zatem wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony kolor i krój, aby czapką zwieńczyć wykreowanie indywidualnej stylizacji. Możesz wybierać pomiędzy czapkami beanie, wariantami watch hat oraz klasycznymi modelami z daszkiem. Bez względu na rodzaj, czapki Carhartt to uniwersalne propozycje, po które śmiało mogą sięgać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Co wyróżnia czapki Carhartt?

Propozycje marki, należące do kolekcji Carhartt WIP (Work In Progress), to ciepłe i przyjemne w noszeniu modele wykonane zwykle z miękkiego materiału nylonowo-akrylowego. Drobno prążkowana faktura czy dwuwarstwowe wykończenie wpływają na efektowny wygląd i komfort noszenia. Cechą charakterystyczną najbardziej rozpowszechnionego modelu brandu, czyli beanie, jest również luźny fason – zwłaszcza w górnej, „sterczącej” części, dzięki której łatwiej rozpoznać czapki Carhartt. Chociaż są to akcesoria chętnie wybierane przez młodych pasjonatów mody ulicznej, z powodzeniem sprawdzą się w codziennych, jesienno-zimowych stylizacjach wszystkich miłośników swobody i komfortu na co dzień. Czapki Carhartt nie wymagają typowych stylizacji, aby świetnie się w nich prezentować. Ulubiona bluza czy kurtka będzie znakomicie korespondować z modelami marki oraz ich kolorystyką. Pamiętaj, że noszeniem nakryć Carhartt nie rządzą żadne reguły. Sięgaj po nie kiedy chcesz i gdzie chcesz, łącząc praktyczne rozwiązanie i stylowy look. Jeśli chcesz, aby czapki Carhartt na długo zachowały swój pierwotny wygląd, pamiętaj o ich odpowiedniej pielęgnacji – wystarczy jedynie pranie ręczne.