Płaszcze zimowe duże rozmiary

Płaszcze zimowe duże rozmiary

Gdy robi się naprawdę zimno, stają się najlepszą bazą dla stylowego outfitu.  Jednak co zrobić, by wybrać odpowiedni projekt? Szukając płaszcza zimowego w dużym rozmiarze, warto skupić się na różnych jego aspektach - ważny jest fason, kolor, gatunek materiału, a także stopień formalności.

Płaszcze zimowe plus size - modele na każdą sylwetkę

Osoby, które chcą ukryć dodatkowe kilogramy za pomocą odpowiedniego stroju, swojego najlepszego sprzymierzeńca mają właśnie w płaszczach zimowych plus size.  Ten element ubioru pozwala optycznie wydłużyć sylwetkę, może też stworzyć wcięcie w talii, nawet jeśli brak go w rzeczywistości. Szykowny wygląd i pewność siebie, którą zapewni dobrze dobrany płaszcz w dużym rozmiarze, to coś, czego potrzebują zarówno kobiety, jak i mężczyźni noszący odzież w dużych rozmiarach. Klasyczne fasony, stonowana kolorystyka, dyskretne, nierzucające się w oczy guziki i zamki - to wszystko sprzyja uzyskaniu wymarzonego efektu.  Wełniany jednorzędowy płaszcz zimowy plus size o prostym fasonie znakomicie sprawdzi się w przypadku sylwetki typu jabłko, która zdarza się wśród kobiet i mężczyzn noszących większe rozmiary.  Z kolei chcąc odwrócić uwagę od masywnych bioder i ud, warto wybrać płaszcz zimowy z dużym kołnierzem albo kontrastowymi zdobieniami w jego okolicy.

Płaszcze zimowe w dużych rozmiarach - strój na różne okazje

Nieważne, czy ubiera się je, wychodząc do pracy, na randkę, czy do sklepu. Zawsze dobrze się prezentują i dodają klasy osobom, które je noszą. Oczywiście nie w każdej sytuacji ma się ochotę założyć bardzo elegancki płaszcz w klasycznym stylu. Gdy można pozwolić sobie na trochę więcej luzu, najlepiej sięgnąć po watowany lub ocieplany puchem płaszcz w odpowiednim rozmiarze.  Warto pamiętać, że pikowane modele mogą optycznie poszerzać. Aby tego uniknąć, najlepiej będzie wybrać model z wąskim pikowaniem. Bardzo modne i zarazem wskazane w przypadku osób, chcących wyglądać smuklej, są płaszcze zimowe z węższym pikowaniem w okolicy talii.  Ukośnie kieszenie w zimowych płaszczach w dużych rozmiarach również są polecaną opcją.  Szerokie i długie płaszcze zimowe najlepiej łączyć ze spodniami o wąskich nogawkach. Takie zestawienie dodaje lekkości całemu outfitowi.  Płaszcz w dużym rozmiarze zachęcają mimo to do różnych eksperymentów - czasem można naginać zasady, jeśli tylko uzyskany efekt jest korzystny.

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 13
  3. 13
  1. 1
  2. Strona 1 / 13
  3. 13