Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 130
  3. 130
  1. 1
  2. Strona 1 / 130
  3. 130

Odzież dla dzieci

Kiedy dziecko jest małe, na wybór jego ubrań wpływ mają rodzice i to oni decydują, jak maluch ma wyglądać. Gdy jednak dziecko dorasta, zaczyna wyrabiać swój własny styl i samo decyduje, co chce nosić, na podstawie własnych preferencji i pasji czy obserwacji otoczenia.

Odzież dla dzieci szkolnych

Jeśli chodzi o odzież dla dzieci szkolnych, dedykowana dla nich moda mocno naśladuje styl dorosłych, odzwierciedlając aktualne trendy. Sprawia to, że czasem trudno określić na podstawie stroju, ile dziecko ma lat. Przekonać się o tym można, przeglądając odzież dla dzieci w Peek & Cloppenburg. Sportowe koszulki, modne, luźniejsze jeansy czy rurki dla chłopców, spódniczki, obcisłe spodnie i sukienki dla dziewcząt to propozycje, które w większym rozmiarze śmiało mogliby nosić dorośli. W dodatku są to propozycje cenionych marek, które gwarantują modny i prestiżowy wygląd.

Przede wszystkim wysoka jakość i wygoda

W przypadku odzieży dla dzieci ważne jest, by stawiać na wysokiej jakości produkty, które mogą posłużyć im długi czas i nie przestaną szybko wyglądać nienagannie. Bardzo pożądane są również stroje z naturalnych materiałów, o czym cenieni producenci dobrze wiedzą. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać na przykład spódniczkę z wiskozy, który to materiał zapewni jej nieprzeciętną trwałość. Te jednak ubrania, które nosi się blisko ciała, powinny być wykonane z naturalnych materiałów, a więc przede wszystkim z bawełny. Zapewni to dobrą cyrkulację powietrza, ochroni zarówno przed chłodem, jak i poceniem i przegrzewaniem, a także zagwarantuje swobodę. Jest to więc ważne na co dzień i jeśli chodzi o ubrania do uprawiania sportu bądź zabawy.

Odzież dla dzieci: jakie motywy warto wybierać?

Młodsze dzieci chętnie noszą odzież z motywami ich lubionych bohaterów. Najpierw są to postaci bajkowe, potem, nieco poważniejsze, u chłopców sportowcy, u dziewcząt - małoletnie gwiazdy. Gdy jednak dzieciaki dorastają, wolą nosić poważniejsze ubrania. Peek & Cloppenburg oferuje ogromny wybór odzieży dziecięcej dla chłopców z emblematami sportowymi, ale też takimi ponadczasowymi (i ponadwiekowymi) jak na przykład znak supermana. Dla dziewczynek są to propozycje z haftami, błyskotkami, koronkami czy falbankami, które tworzą dziewczęcy i nieco nawet romantyczny styl, jaki dziewczęta uwielbiają.