Chłopcy

3240 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 68
  3. 68
  1. 1
  2. Strona 1 / 68
  3. 68

Ubrania dla chłopców

Odzież przeznaczona dla chłopców jest bardziej wymagająca od tej przeznaczonej dla mężczyzn. Przede wszystkim od kroju i trzymania się w zgodzie z najnowszymi trendami, ważniejsza jest wygoda. Dotyczy to przede wszystkim najmłodszych dzieci.

Chłopcy lubią mieć wygodnie

Chłopcy rzadziej, niż dziewczynki przywiązują wagę do stroju, niemniej jednak odzież musi odpowiadać ich gustowi. Ponadto należy pamiętać, że ostateczną decyzję o zakupie podejmują najczęściej mamy i to im strój pociechy musi wpaść w oko. Aby uniknąć podrażnień, uczuleń czy przegrzania malucha, warto decydować się na ubrania wykonywane z naturalnych materiałów. Dodatkowo należy pamiętać, że niektóre ubranka mogą powodować dyskomfort przez śle umiejscowione zapięcia lub zbyt opięty krój.

Ubrania dla chłopców: kolorowe i z motywami z bajek

Chłopcy najczęściej wybierają ubrania w kolorze granatowym, szarym czy ciemnozielonym. Dobrze wyglądają też w kolorze czarnym czy khaki, ale na takie barwy częściej decydują się starsi chłopcy. Hitem wśród chłopców są ubranka z motywami z bajek, a z kolei mamy najbardziej lubią swoich synów w bardziej eleganckich strojach, na przykład koszulach w kratę i spodniach z szelkami. Ponieważ wygoda dla chłopców jest kwestią kluczową, wielu z nich wybiera spodnie o luźnym kroju ze wzmocnieniem na kolanach, kochają także miękkie bluzy z kapturem i jeansy z przetarciami. Ciekawym dodatkiem chłopięcej stylizacji są kamizelki. Jednak elementem ubioru, który nadaje charakter stylizacji są koszulki o różnorodnych motywach. Motyw na koszulce obrazuje charakter jaki obecnie mamy lub styl z jakim się identyfikujemy. Popularne są też motywy piłkarskie lub napisy prezentujące nasze poglądy. Na ważne okazje dla chłopców dobrym rozwiązaniem są półformalne lub całkiem eleganckie marynarki.