Spodnie dla chłopców

318 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 7
  3. 7
  1. 1
  2. Strona 1 / 7
  3. 7

Spodnie chłopięce

Wybierając spodnie dla chłopców, rodzice najczęściej zwracają uwagę na ich wytrzymałość. Odporne na uszkodzenia tkaniny są w przypadku młodszych i starszych chłopców niezbędne ze względu na ich aktywność, zabawy i sport. Dobra spodnie chłopięce jednak mają dużo więcej zalet.

W spodniach chłopięcych najważniejsze są praktyczność i wygląd

Spodnie chłopięce dostępne są w różnych wariantach - odpowiednich do różnych okoliczności i na wszelkie pory roku. Najbardziej praktycznym rodzajem chłopięcych spodni są oczywiście, tak samo jak w przypadku dorosłych, jeansy. Modnym wariantem jeansów są szersze spodnie, które gwarantują wygodę nawet podczas gier i zabaw. W dodatku jeansy cenionych marek są szczególnie trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu przez długi czas nadają się do użytkowania i wyglądają bardzo dobrze. Wśród propozycji Peek & Cloppenburg nie brakuje wybielanych i stylizowanych na zniszczone dżinsów, tak samo jak wśród propozycji dla rodziców.

Jeansy dla chłopców – uniwersalny wybór na różne okazje

Jeansy dla chłopca są tym lepszym wyborem, że mogą też pełnić rolę stroju eleganckiego, na przykład na szkolne uroczystości. Wystarczy wówczas połączyć ten rodzaj spodni chłopięcych z eleganckimi butami i koszulą, by zyskać wyjściową stylizację. Oczywiście w takim przypadku pożądane są jeansy w jednolitych barwach, bez ozdób w postaci przetarć i dziur.

Alternatywą do jeansów są spodnie chłopięce z tkaniny

Bardzo praktycznym wyborem, zwłaszcza na lato, będą też spodnie chłopięce z tkaniny. Rodzice w chłodne miesiące chętnie stawiają zwłaszcza na ciepły i gruby sztruks. Na lato zaś doskonałe będą spodnie z cieńszych materiałów. Obecnie chłopięce spodnie można znaleźć w tak samo szerokiej gamie barw jak spodnie dla dziewczynek. Modni chłopcy chętnie sięgną po spodnie w kolorze zieleni, turkusu, błękitu czy nawet różu - kolor ten nie jest już zarezerwowany tylko dla dziewczynek.

Odpowiednia długość spodni chłopięcych

Wśród różnych wariantów spodni dla chłopców nie mogło też oczywiście zabraknąć spodni chłopięcych o różnej długości. Ponieważ dzieci szybko rosną, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybierać dla nich dłuższe spodnie, których nogawki wywija się, co jest bardzo modne. Na lato można wybierać spodenki o różnej długości - za kolana i do kolan. One także dostępne są w bardzo różnych kolorach, co pozwala na tworzenie bardzo urozmaiconych stylizacji.