Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 14
  3. 14
  1. 1
  2. Strona 1 / 14
  3. 14

T-shirty chłopięce

Każdy bez wahania przyzna, że T-shirt, a więc najbardziej podstawowy tym koszulki jest najbardziej popularnym, po bieliźnie, rodzajem odzieży. Nie ma chyba człowieka, który w swojej szafie nie posiadałby chociaż jednej sztuki T-shirtu. Jednocześnie T-shirt jest też jednym z najtańszych i najprostszych części garderoby. Niemniej jednak zwykle to właśnie efektowna koszulka sprawia, że na pozór nudna stylizacja nabiera charakteru.

T-shirt może być jednocześnie doskonałym tłem i bazą do zwariowanych out-fitów.

T-shirt swoją nazwę zawdzięcza prostemu krojowi, przypominającemu literę "T", jednak obecnie jego krój nie jest już tak bardzo jednoznaczny. Poszczególne modele mogą się różnić od siebie nie tylko długością czy szerokością, ale także krojem i długością rękawków czy kształtem i głębokością dekoltu.

T-shirt to nie tylko kawałek jednobarwnej tkaniny o prostym kroju

T-shirty dla chłopców są ozdabiane guziczkami, zamkami czy kieszonkami. Coraz częściej młodzież wybiera T-shirty kolorowe, wzorzyste, a nawet z modnym, zwłaszcza latem, motywem kwiatowym. Nawet chłopcy nie boją się wyrażać się przez żywe barwy o ciekawe grafiki. Młodsi chłopcy chętnie wybierają koszulki z motywem postaci z ich ulubionych bajek. Młodzież nadal często kupuje koszulki z motywem, który wskazuje na ich zainteresowania, np. ulubionego zespołu czy klubu piłkarskiego. Koszulki manifestujące poglądy lub aktualny nastrój poprzez sugestywne napisy są ciągle na topie. Nie można też zapominać o gładkich koszulkach: czarnych, szarych czy białych stanowiących uniwersalną alternatywę, a w chłodniejsze dni także dodatkową warstwę termiczną.