Garnitury na studniówkę

804 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 17
  3. 17
  1. 1
  2. Strona 1 / 17
  3. 17

Garnitury na studniówkę 2021

Bal maturalny 2021 to niezwykle ważne wydarzenie w życiu osób, które właśnie wkraczają w dorosłość. W ten wyjątkowy wieczór nie tylko przyszłe maturzystki chcą wyglądać perfekcyjnie. Także młodzi mężczyźni mogą wyróżnić się w jak najlepszy sposób, czyli elegancką i szykowną kreacją, podstawą której jest garnitur na studniówkę. Co ważne, dobrze skrojony garnitur posłuży na wiele innych okazji, jakich z pewnością nie będzie brakować w najbliższych latach.

Męskie garnitury na studniówkę 2021 - w klasycznych barwach i krojach

Garnitury na studniówkę powinny łączyć klasyczną formę z elegancją i nowoczesnością. Tak ważne wydarzenie, jak bal maturalny, wymaga stosownej oprawy. Wymaga, aby niedawni chłopcy zaprezentowali się jak znający modowe konwenanse mężczyźni. Istotna jest również świadomość własnego stylu. Męski szyk to przede wszystkim klasyczna kolorystyka. Na ogół jaskrawe barwy w przypadku studniówkowych garniturów nie są wskazane. Znacznie lepiej wybrać ponadczasowe odcienie, takie jak czerń, szarości i granat.

Optymalna długość garniturów na studniówkę

Garnitury na studniówkę dla szczuplejszych chłopaków to przede wszystkim modne od kilku sezonów garnitury taliowane. Powodzeniem cieszą się i z wąskimi klapami, i wracające z kilkuletniego niebytu garnitury z szerokimi klapami. Marynarka winna leżeć dość swobodnie, delikatnie opierając się na ramionach. Optymalna długość to dzieląca sylwetkę na pół, z klapami przylegającymi do klatki piersiowej. Spodnie zaś najlepiej, by były lekko zwężane ku dołowi i bez zakładek.

Śmielsze kreację na studniówkę

Choć garnitury na studniówkę to głównie klasyka, także o nieco konserwatywnym zabarwieniu, to warto rozważyć śmielsze kreacje. Dobrze skrojone garnitury w kratkę szczególnie polecane są młodym mężczyznom, którzy na co dzień nie boją się wyróżniać strojem i sposobem bycia. Dobierając garnitur i dodatki, można być sobą, nawet jeśli ten rodzaj garderoby kojarzy się ze sztampą. W dorosłym życiu dostosowywanie się do okoliczności jest tak samo ważne, jak zachowanie tożsamości. Konwenanse można, i należy, traktować odpowiednio do sytuacji. Bal maturalny jest świetną ku temu okazją.