CZYM JEST DLA CIEBIE SIŁA?

Kobiety biznesu, dziewczyny, które chcą zmieniać świat, i takie, które mogą być wzorem do naśladowania: Jake*s wspiera silne, pełne życia kobiety. Chcemy oddać im głos i przedstawić osiem inspirujących osobowości — wraz z ich wypowiedziami i indywidualnymi stylizacjami.
Poznaj JAKE*S STRONG WOMEN!

KUP WSZYSTKIE STYLIZACJE ›
 

Caro jest osobą niezwykle utalentowaną i ambitną. Jej recepta na sukces: empatia. Caro zawsze wczuwa się w sytuację innych osób, a przy tym rozmyśla też nad własnym życiem. Jeśli akurat nie kręci nowego sezonu serialu Babylon Berlin, biega całkiem świadomie zbyt wystrojona po ulicach Berlina. Szalone stylizacje pozwalają wyrazić jej pozytywne nastawienie, które czerpie również z obecności w swoim życiu innych silnych kobiet — mamy i najbliższych przyjaciółek.

KUP STYLIZACJĘ CARO ›

CARO

Caro Cult, 24 lata, Berlin.
Aktorka, ulepszaczka świata,
wulkan kreatywności w stylu glam punk.

„Siła to przede wszystkim
życie w zgodzie ze sobą i
serdeczność“

 

TINA

Tina Thun, 32 lata, Berlin.
Właścicielka agencji, zorza polarna,
power woman. Uwielbia połączenie jeansów i bluzki, nigdzie nie rusza się bez laptopa.

„Jeżeli kochasz swoją pracę,
musisz słuchać swojego instynktu!”“

Tina zapragnęła zorganizować swoją pracę jako producentka zgodnie ze swoimi wyobrażeniami — dlatego założyła własną agencję Wolkn Productions. Kreatywną inspirację czerpie od silnych osób, które podążają za swoimi celami pomimo przeciwności losu. Dzięki swojemu nieodłącznemu atrybutowi, jakim jest laptop, Tina może pracować z każdego miejsca na świecie. Podróżowanie wymaga praktycznych zestawów: Tina szczególnie ceni sobie jeansy i bluzki, ale na potrzeby naszej kampanii chętnie zrobiła wyjątek.

KUP STYLIZACJĘ TINY ›
 

Jako wiceprezes działu Content and Brand Strategy w Refinery29 Cloudy codziennie inspiruje współczesne kobiety. Nigdzie nie rusza się bez telefonu komórkowego. Największy atut jej pracy: wspólne sukcesy jej zespołu. Cloudy nie zna się na kosmetykach, ale jej wielką miłością jest moda. Jej szafa skrywa wiele skarbów w stylu vintage przydatnych na każdą imprezę tematyczną oraz dużo panterki. Siła oznacza dla Cloudy autentyczność i wewnętrzny spokój. Co mogłaby powiedzieć młodszej sobie? „Hej, jesteś fajna!”

KUP STYLIZACJĘ CLOUDY ›

CLOUDY

Cloudy Zakrocki, 33 lata, Berlin.
Miłośniczka stylu vintage i wzoru w panterkę,
kreatywność to jej drugie imię, lubi pracować w zespole i spędzać czas z rodziną.

„Jestem sobą i nie zmieniam
się dla nikogo“

 

ELLEN

Ellen Keola Dörflinger, 33 lata, Düsseldorf.
Modelka, fotografka, właścicielka agencji
o hawajskich korzeniach pochodząca z niemiecko-francuskiej rodziny.

„Moja rodzina daje mi siłę w każdej sytuacji życiowej i zawsze jest przy mnie“

Ellen jest modelką, fotografką i właścicielką agencji — dlatego zawsze ma przy sobie aparat fotograficzny. Najchętniej robi zdjęcia podczas swoich licznych podróży, które planuje razem ze swoim mężem i córeczką. Często odwiedza również Hawaje. Swoje dzieciństwo spędziła na słonecznej wyspie, o której przypomina również jej imię — Keola. Dziś Ellen uwielbia cechy francuskiego stylu: prostotę, dużo czerni i gdzieniegdzie również dodatek koronki.

KUP STYLIZACJĘ ELLEN ›
 

W Juniqe — swoim sklepie internetowym — Lea Lange oferuje przystępną cenowo sztukę pasującą do każdego wnętrza. Jak udało jej się przekształcić startup w stuosobową firmę? Recepta jest prosta: nigdy nie stać w miejscu, zabrać się do pracy i nie marnować czasu na narzekanie. W kwestii mody Lea lubi łączyć ze sobą różne style i w ten sposób tworzyć swobodne stylizacje. Równie często sięga po zestawy na specjalne okazje jak i po klasyki. Inspirację czerpie ze stylu znanych bizneswomen, takich jak Sheryl Sandberg, z którą chętnie umówiłaby się na kawę.

KUP STYLIZACJĘ LEI ›

LEA

Lea Lange, Berlin, założycielka Juniqe.
Kreatywna dusza z zamiłowaniem
do sztuki i designu.

„Siła oznacza dla mnie
utożsamianie się ze swoją
twórczością“

 

YESIM

Yesim Yuva, 36 lat, Londyn.
Instruktorka jogi, bizneswoman,
żyje w zgodzie z naturą i uwielbia podróże.

„Jeżeli coś jest dla ciebie ważne,
bądź dla siebie wyrozumiała. Zaplanuj działania krok po kroku i po prostu zacznij.“

Podczas wyprawy do Indii, którą odbyła wraz z mamą, Yesim odkryła swoje zamiłowanie do medytacji i jogi. Niewiele później z tej fascynacji zrodziła się jej własna marka Yuva Yoga, a dziś organizuje ona warsztaty na całym świecie. Yesim czerpie siłę z momentów, w których może się wyciszyć i obserwować swoje myśli. Tę filozofię przekłada również na swoje stylizacje: podczas zakupów sięga po takie elementy, które w danym momencie dają jej dobre samopoczucie.

KUP STYLIZACJĘ YESIM ›
 

O tym, że Yvonne została sommelierką, zdecydował przypadek. Tak naprawdę powinna robić karierę w handlu. Dziś prowadzi własny sklep z winem i codziennie po mistrzowsku godzi swoją pracę z życiem rodzinnym. Inspirację czerpie z życia codziennego — spotkań z właścicielami winnic i restauracji oraz swoimi współpracownikami. W kwestii mody Yvonne wybiera rzeczy, które pasują do jej osobowości, i w zależności od okazji ubiera się w stylu sportowym lub klasycznym.

KUP STYLIZACJĘ YVONNE ›

YVONNE

Yvonne Hofmann, Düsseldorf, sommelierka.
Bizneswoman i matka,
koneserka o dużej sile przebicia.

„Delektować się oznacza dla mnie to samo, co dać sobie czas na świadome przeżywanie — nawet jeżeli czasem musimy odłożyć telefon“

 

GISA

Gisa Golpira, Düsseldorf,
projektantka biżuterii. Dorastała wśród Indian i dzikich zwierząt, miłośniczka natury i przyjaciółka roślin.

„Więź z naturą jest dla mnie bardzo ważna.“

Gisa dorastała w peruwiańskim lesie deszczowym. Dziś przynosi cząstkę swojej ojczyzny do Niemiec, projektując biżuterię z naturalnie ukształtowanych bryłek złota. Siłę i inspirację czerpie od innych silnych kobiet, które również tworzą i czynią dobro. Moda jest dla niej zabawą i okazją do wyrażenia siebie. Odpowiedzialny kontakt z naturą jest dla Gisy potrzebą serca, którą wyraża poprzez swoją biżuterię.

KUP STYLIZACJĘ GISY ›

 

ŚWIAT MARKI JAKE*S

 

Jake*s Brandshop

Jake*s oferuje ponadczasowe stylizacje o wysokiej jakości, w których zawsze wyglądasz stylowo – zarówno w biurze jaki i po pracy oraz na eleganckie wieczorne wyjścia.

ODKRYJ ŚWIAT JAKE*S ›