Czarne kardigany

Są takie ubrania, które znaleźć można w szafie każdej kobiety - czarne kardigany niewątpliwie należą do tej grupy. Również mężczyźni spoglądają na nie łaskawie, zwłaszcza na modele o sportowym charakterze. Ten podstawowy element stylizacji na różne okazje jest bez wątpienia ponadczasowy.

Niezawodny i zawsze w dobrym guście

Po czarny kardigan sięgają osoby w każdym wieku, niezależnie od budowy swojego ciała. Podkreśla on sylwetkę, ale może też zatuszować jej niedoskonałości. Można czuć się w nim swobodnie, a przy tym dodaje on elegancji. Nawet sportowe modele prezentują się z klasą i są idealną opcją dla tych, którzy także podczas treningu lub weekendowego wypadu za miasto chcą uchodzić za kogoś ze świetnym gustem. Klasycznie skrojony czarny kardigan nosi się do pracy, na spotkanie na mieście, randkę lub do teatru. Ten element garderoby świetnie sprawdzi się też w podróży. Czarny kardigan jest po prostu niezawodny - niezależnie od tego, czy postawi się na krótki model zapinany na guziki, czy wybierze się długi kardigan z luźno opadającymi połami.

Czarne kardigany - klasyczne i awangardowe

Lekko dopasowany w talii, sięgający bioder czarny kardigan to najlepsza opcja, jeśli szuka się uniwersalnego modelu. Najlepiej zdecydować się na niezbyt wyróżniające się guziki i niewielkie okrągłe wycięcie pod szyją, ewentualnie można też wybrać dekolt w serek. Jednak jeśli ktoś szuka czegoś bardziej oryginalnego, idealnym rozwiązaniem będzie czarny kardigan z asymetrycznym cięciem lub metalowym zamkiem. Na topie są też kontrastowe kolorystyczne akcenty, kwiatowe hafty oraz różne aplikacje, na przykład z cekinów. Na wieczór w sam raz okaże się czarny kardigan ze sztucznego futerka - hitem są modele z puszystym kołnierzem. Ta niezwykle inspirująca część garderoby pomaga stworzyć efektowny image!

  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6