Biustonosze bustier

246 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6
  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6

Biustonosz bustier

Biustonosz bustier to fason bielizny wyróżniający się szerszym pasem podtrzymującym miseczki. Może występować zarówno w koronkowej, jak i w sportowej odsłonie. Niezależnie od wyglądu jest to jeden z najbardziej komfortowych krojów damskiej dessous.

Biustonosz bustier — prawdziwa kwintesencja kobiecości

Biustonosz bustier powstał poprzez połączenie klasycznego stanika z gorsetem. To właśnie z konstrukcji gorsetu zaczerpnięto charakterystyczną szerszą taśmę wspierającą miseczki biustonosza bustier. Warto jednak pamiętać, że nie ma jednego określonego fasonu biustonosza bustier. Biustonosze bustier mogą występować zarówno w wersji z jedynie nieznacznie szerszą taśmą, jak i z pasem, który może sięgać aż do samej talii. W ofercie producentów znajdziemy ponadto biustonosze bustier zarówno z miękkimi miseczkami, jak i w wydaniu push up. Niezależnie jednak od tych detali, biustonosz bustier to jeden z najbardziej kobiecych modeli damskiej bielizny. Na szczególne okazje warto zdecydować się na model wykonany z delikatnej koronki. Misternie tkana koronka ze względu na szerszą taśmę, którą charakteryzuje się biustonosz bustier, będzie miała jeszcze więcej miejsca, by w pełni uwolnić swój zmysłowy charakter.

Sportowy biustonosz bustier — styl pełen niewymuszonego szyku

Równie dużą popularnością jak koronkowe staniki cieszą się też minimalistyczne biustonosze. Bawełniany biustonosz bustier znakomicie nadaje się do noszenia na co dzień oraz do lekkiego treningu fitness. Śmiało możemy uprawiać w nim jogę lub pilates oraz wszystkie inne dyscypliny pozbawione gwałtownych ruchów. Bawełniany biustonosz bustier wyróżnia się przede wszystkim ponadprzeciętnym komfortem. Jego przyjazna dla delikatnej skóry konstrukcja nie wbija się w ciało i zapewnia wygodę noszenia przez cały dzień. Sportowe biustonosze bustier nie odznaczają się pod ubraniem. Niektóre z nich mają tak atrakcyjny design, że śmiało można uczynić je integralnym elementem całej stylizacji. Możemy zatem połączyć go z oversizowym tank topem lub luźną koszulką do tańca oraz jeansami i sneakersami. Sportowy biustonosz bustier może także sprawdzić się w roli topu. Dotyczy to zwłaszcza minimalistycznych fasonów w ciemnych barwach lub odcieniach szarości.