Staniki 75B

358 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 8
  3. 8
  1. 1
  2. Strona 1 / 8
  3. 8

Staniki 75B – popularny rozmiar w wielu wydaniach

Biustonosz w rozmiarze 75B to prawdopodobnie najchętniej wybierany model. W związku ze swoją popularnością staniki 75B są dostępne w wielu fasonach i kolorach. Przed doborem idealnego modelu warto upewnić się, czy jest to rzeczywiście Twój rozmiar. Dlaczego to takie istotne? Ponieważ biustonosz nie tylko dba o podtrzymanie biustu i jego wygląd, lecz także odciąża kręgosłup oraz wpływa na utrzymanie prawidłowej postawy ciała.

Czy staniki 75B to dobry wybór dla Ciebie?

Odpowiedź brzmi: tak, pod warunkiem, że z aktualnych pomiarów wynika właśnie taki rozmiar biustonosza. Jak zatem to sprawdzić? Stań prosto i oddychaj swobodnie. Następnie przyłóż miarę krawiecką pod biustem i zmierz obwód wokół ciała. Warto dokonać pomiaru dość ciasno, jednak tak, aby oddech pozostawał swobodny. Jeśli obwód pod biustem wynosi 75, a także 74, 73, 76 czy 77 cm, możesz z powodzeniem uznać, że staniki 75B będą dla Ciebie odpowiednie. Kluczowym aspektem jest także obwód w biuście, który pozwala dobrać wielkość miseczki. W tym celu należy dokonać pomiaru w najszerszym punkcie biustu. Centymetr przykłada się tak, żeby nie deformował biustu, a zarazem dość ciasno do niego przylegał. Co ważne, centymetr powinien znajdować się na takiej samej wysokości zarówno z przodu, jak i z tyłu ciała. Rozmiar miseczki oblicza się, uwzględniając różnicę obwodu w biuście i pod biustem. Ustalisz go, sprawdzając informacje w tabeli rozmiarów dla danej marki.

Jakie staniki 75B warto mieć w swojej szafie?

Gdy już uznasz, że staniki 75B to bielizna w Twoim rozmiarze, przejdź do wyboru idealnego modelu, a raczej modeli. Warto bowiem wyposażyć się w kilka biustonoszy, które będą odpowiednim uzupełnieniem różnorodnych stylizacji. W Twojej szafie z pewnością nie powinno zabraknąć biustonoszy 75B z gładkich materiałów. Beżowy model będzie idealny pod białe ubrania oraz te w innych jasnych barwach. Sprawdzi się także w przypadku zwiewnych strojów z półtransparentnych tkanin. Warto również wyposażyć się w czarny model lub stanik 75B w innym ciemnym, jednolitym odcieniu. Na lato oraz do wieczorowych kreacji dobrze sprawdzą się ponadto staniki 75B bez ramiączek, które zapewnią Ci komfort i swobodę ruchów nawet w ubraniach z odsłoniętymi ramionami. Jeśli cenisz aktywny styl życia, dodaj do swojej kolekcji także sportowe staniki 75B.