Bluzki trendowe

Modne bluzki

Moda zmienia się co roku, oferując nam coraz to nowe rozwiązania, całkiem nowe, lub bazujące na tych dobrze nam znanych. W tym sezonie da się jednak zauważyć kilka trendów, które z pewnością będą wiodące jeszcze przez jakiś czas. Jak zatem wybrać dla siebie modną bluzkę, która podkreśli nasz styl, a jednocześnie sprawi, że będziemy na topie?

Modne i stylowe bluzki na wiosnę i lato

Modne bluzki koszulowe, do pracy i na wyjście są bardzo modne i praktyczne, dlatego w każdej kobiecej szafie powinno znaleźć się miejsce dla co najmniej dwóch, trzech. Są idealne do pracy, ale także na wyjście. Szczególnie modne są bluzki z kokardą, które mogą być bazą do bardzo eleganckich, jak i nieco luźniejszych stylizacji (na przykład z jeansami czy skórzanymi spodniami). Wcale nie musimy decydować się na całkiem białą bluzkę, jeżeli nie odpowiada nam nieco formalny charakter tej części garderoby. Możemy wybierać koszulowe bluzki w różnych kolorach, w paseczki czy modne wzory.

Aktualny trend: odsłonięte ramiona

Odsłonięte ramiona są nadal szalenie modne. Jeżeli któraś pani lubi odsłaniać ramiona i uważa je za swój prawdziwy atut, z pewnością ucieszy się z tego faktu. Jeśli jesteś posiadaczką ładnych ramion i lubisz je pokazywać, taka bluzka będzie idealna na lato. Szczególnie efektownie będzie wyglądać taka modna bluzka w zestawieniu z dopasowanymi spodniami lub długą, powiewną spódnicą. Wzorzyste i gładkie, wszystkie prezentują się świetnie, można też wybrać opcję na jedno ramię - efektownie i oryginalnie.

Atrakcyjne stylizacje dzięki modnym bluzkom

Falbanki, pastelowe kolory, kobiece fasony. Moda jest dla kobiet bardzo łaskawa, pozwalając podkreślać to, co najlepsze. Fasony modnych bluzek na ramiączkach, lub z delikatnymi falbankami, w jasnych, kojarzących się z latem kolorach, dodają lekkości i dziewczęcego uroku. Mając taką bazę nietrudno będzie stworzyć ciekawą i atrakcyjną letnią stylizację.