Czarne bolerka

7 wyników

Sortuj według:

Czarne bolerka

Każda z nas wie, że czasem zdarza się sytuacja, w której mamy zaplanowane wyjście na ważną uroczystość, na przykład wesele, ale pogoda, lub charakter wydarzenia, nie pozwala nam na ubiór bez dodatkowego okrycia na ramionach. Wtedy perfekcyjnym rozwiązaniem może stać się czarne bolerko. Tego typu część garderoby jest uniwersalna i stanowi jej niezbędną podstawę. Niezależnie od stylu w jakim jest nasza stylizacja, czarne bolerko może ją uratować. Dzięki niemu będzie nam nie tylko cieplej, ale też możemy sprawić że koktajlowa sukienka nabierze nieco więcej skromności, lub uratujemy się gdy deszcz zmieni piękny, słoneczny dzień w dzień chłodny i ponury.

Bogaty wybór ponadczasowych, czarnych bolerek

Są tu czarne bolerka wiązane z przodu, dzięki czemu możemy optycznie zwęzić naszą talię. Modele z lekkiego jak piórko, eleganckiego i zwiewnego szyfonu, pasujące do lekkich letnich sukienek i bluzek. Posiadamy też egzemplarze całe zrobione z koronki, z wstawkami z innych materiałów, jak satyna czy aksamit, zapinane na guziki, lub w nieco bardziej rock'n roll'owym charakterze - z cienkiej siatki, którą kojarzymy z rajstopami - tak zwanymi kabaretkami. Bolerko z siatki może znaleźć doskonałe zastosowanie w kreacjach festiwalowych, młodzieżowych i letnich. Doda nam niepowtarzalnego charakteru i wyróżni z tłumu.

Czarne bolerka ze sztucznego futra

Kolejny wyraz nowoczesności i coraz większych urozmaiceń wprowadzanych przez kreatorów mody, to bolerka ze sztucznego futra, które wspaniale sprawdzą się w czasie chłodniejszych miesięcy. Kolejnym hitem są fasony dłuższe, opadające luźno na ramiona, jak peleryna. Tego typu czarne bolerka dodają wielkiej elegancji i stanowią ciekawy element stylizacji. Bolerko to prawdziwy modowy must have - z jego pomocą stworzymy nie tylko elegancki look, ale również wystrzałową kreację zgodną z najnowszymi trendami.