Szare bluzy damskie

Szara bluza damska

Szara bluza damska to ponadczasowy klasyk miejskiej mody. Jest wyjątkowo uniwersalna i daje wręcz nieskończone modowe możliwości. Okazuje się niezastąpiona na co dzień.

Szara bluza damska — ​wszechstronny must have w kobiecej garderobie

Szara bluza damska już dawno przestała być postrzegana wyłącznie jako element sportowej garderoby. Pora raz na zawsze zerwać z szufladkowaniem jej jako stroju na siłownię i w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie oferuje. A tych jest naprawdę wiele. Szara bluza damska znakomicie sprawdza się w codziennych stylizacjach. Nikogo nie dziwi już widok bluzy zestawionej nie tylko z jeansami, lecz także z kobiecą spódnicą lub spódnicospodniami. Szara bluza niczym kameleon potrafi dopasować się do niejednego looku, a przy tym zapewnić nam ponadprzeciętny komfort. W końcu możemy raz na zawsze zerwać z myśleniem, że wygoda i modny image nie mogą iść ze sobą w parze!

Szara bluza damska — ​jaki model wybrać?

Szara bluza damska niejedno ma imię. Popularnością cieszą się zarówno minimalistyczne, jednobarwne modele, jak i fasony zdobione różnorakimi detalami. Wśród nich znajdziemy nie tylko kolorowe nadruki i loga znanych brandów. Fashionistki mogą liczyć na szare bluzy ozdobione na przykład sztucznymi perłami, haftami lub dekoracyjnymi kamieniami. Różnorodności dodają też printy. Szczególną popularnością cieszą się modele zdobione geometrycznymi motywami oraz tymi nawiązującymi do świata kwiatów. Nie sposób również nie zwrócić uwagi na różnorodność w zakresie samych barw. Szara bluza damska może być utrzymana w odcieniu delikatnej popieli lub nasyconego grafitu.

Jak nosić szare bluzy damskie?

Szare bluzy damskie są niezwykle łatwe w stylizacji. To zasługa dwóch cech, które łączy w sobie właśnie szara bluza dla kobiet. Po pierwsze, jej sekretem jest sam jej kolor. Szarość jest bliską kuzynką czerni i bieli — ​barw uznawanych za szczególnie uniwersalne. Nic dziwnego, że szare ubrania pasują praktycznie do wszystkiego. Innym powodem, dla którego szara bluza znakomicie łączy się z większością pozostałych elementów garderoby, jest jej minimalistyczny krój. Czyste linie fasonu szarej bluzy sprawiają, że z łatwością dopasuje się ona zarówno do elegancji narzucanej przez klasyczny, wełniany płaszcz, jak i luzu lansowanego przez joggery lub trampki.

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3