ESCAPETONATURE

NADCHODZI SEZON JESIENNO-ZIMOWY

Niech zapanuje błogi spokój. Z gwarnego miasta uciekamy do idylli natury. Nowy sezon jest pełen stylizacji tak pięknych jak dzień nad jeziorem: przytulne dzianiny zapraszają do rozkoszowania się chwilą. Delikatne bluzki oraz powabne kwieciste sukienki zapowiadają romantyczne chwile.
Na co czekasz? Pozwól sobie na chwilę relaksu.

ZOBACZ WSZYSTKIE STYLIZACJE NA TEJ STRONIE ›

LAKESIDE LOOK

Uciekamy z miasta, by udać się do naszego ulubionego zakątka i przysiąść na spokojnej przystani. W swetrze z dzianiny w norweskim stylu oraz w ulubionej kwiecistej sukience poczujesz się wolna jak ptak.

KUP TĘ STYLIZACJĘ ›

LET'S TAKE A WALK

Romantycznie we dwoje lub w otoczeniu rodziny – jest tyle wspaniałych okazji, aby rozkoszować się naturą. W tym stroju radości będzie jeszcze więcej!

KUP TĘ STYLIZACJĘ ›

NATURE COUTURE

Odrobina wielkomiejskiego szyku z nutką urokliwych wieczorów przy ognisku. Nasz hit: bluzka wyłaniająca się spod sukienki.

KUP TĘ STYLIZACJĘ ›

MAGIA DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Wtul się w ciepłe odcienie ziemi. Znasz już nowe swetry z detalami w serca?
Stylizacja pełna kobiecości a jednocześnie outdoorowa.

KUP TĘ STYLIZACJĘ ›

NOWE POŁĄCZENIA

Stylizacja, która jeszcze przed chwilą towarzyszyła Ci w biurze. W połączeniu z płaszczem i ocieplaną czapką otrzymaliśmy wyjątkową stylizacją na krótki wypad na łono natury.

KUP TĘ STYLIZACJĘ ›

WEEKEND GETAWAY

Naprzód ku nowym brzegom – sukienki z jesiennymi kwiatami czekają. Uwielbiamy długie sukienki w bordowych odcieniach z detalami.

KUP TĘ STYLIZACJĘ ›

COZY UP

Niezwykle miękkie tkaniny dopełniają naszego weekendowego szczęścia. Zapewni je bez wątpienia ten pluszowy kożuszek. Można też spiąć tę luźną stylizację paskiem, dodając jej zupełnie innego charakteru.

KUP TĘ STYLIZACJĘ ›

CAŁA W MIĘKKOŚCIACH

od stóp do głów – oto kwintesencja przytulności. Idealny zestaw barw: świetlisty niebieski i ponadczasowa szarość.

KUP TĘ STYLIZACJĘ ›

LET'S ESCAPE TO NATURE TOGETHER