Jeansy High Waist

369 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 8
  3. 8
  1. 1
  2. Strona 1 / 8
  3. 8

Jeansy z wysokim stanem

Jeansy z wysokim stanem na przełomie lat to wypływały na powierzchnię trendów, to znikały, wypierane przez niskie biodrówki. Od wielu już sezonów jednak ponownie święcą triumfy i nic nie wskazuje na to, by miało się to szybko zmienić.

Jeansy z wysokim stanem – wygoda triumfuje

Po dobie seksownych i niewątpliwie mających wiele zalet biodrówek, czyli spodni o bardzo niskiej talii, kobiety zaczęły cenić sobie wygodę i doceniać zalety zwłaszcza jeansów z wysokim stanem, czyli high waist. Wysoka talia gwarantuje wygodę, gdyż nie trzeba bać się obcierania obcisłych jeansów na biodrach. Nie trzeba też męczyć się z uciążliwym wysuwaniem się bluzek ze spodni, co jest dziś, w dobie mody na wpuszczanie bluzek i koszul, szczególnie ważne. Przede wszystkim jednak zalety jeansów high waist doceniają panie chcące zapewnić sobie doskonały wygląd. Takie spodnie wspaniale modelują talię, wyszczuplając ją i pięknie podkreślając. Wydłużają też nogi oraz ponętnie eksponują pośladki, dodając im obfitszych kształtów.

Spodnie z wysokim stanem: rurki, dzwony i inne fasony

Poza cechą wspólną w postaci wysokiej talii, jeansy z wysokim stanem znaleźć można w przeróżnych wariantach. Wyróżnić da się przede wszystkim podział na spodnie proste, rurki i dzwony, można więc idealnie dobrać je do warunków swojej sylwetki. Peek & Cloppenburg oferuje też jeansy high waist utrzymane w bardzo różnych stylach. Klasykiem są już oczywiście jeansy udające zniszczone - sprane, poszarpane, podarte i dziurawe. Takie spodnie fantastycznie komponują się na przykład z prostą białą koszulą, a jej wpuszczenie w spodnie, na przykład tylko z przodu, daje fantastyczny efekt. Często wybierane są także jeansy z wysokim stanem, których wysoka talia jest dodatkowo ozdobiona, na przykład licznymi guzikami. Pozwala to na mocne spłaszczenie brzuszka i jeszcze piękniejsze podkreślenie talii, gdyż dodatki takie mocno przyciągają wzrok do tych okolic.

Pełen komfort dzięki jeansom high waist

Wybierając dla siebie jeansy z wysokim stanem i chcąc zapewnić sobie perfekcyjny wygląd, warto stawiać na jeansy dobrej jakości. Jest to najważniejsza zaleta tego rodzaju spodni, gdyż determinuje to świetny krój, fason, idealne dopasowanie do sylwetki oraz doskonałą wygodę. Jeśli wybierzesz świetne jeansy cenionej marki, nawet gdy będą one bardzo obcisłe, będą miękko opinać Twoją sylwetkę, gwarantując Ci pełen komfort.