New Tailoring

Zainspirowane klasyką

Wyraźne kroje i możliwości łączenia z dzianiną: nowe garnitury to prawdziwe trendy sezonu. Przekonują nas do siebie w nowej jakości sztruksu, wełnianych tkanin i w nietypowych fasonach. Dominujące kolory: odrobina różu, delikatny dotyk fioletu i klasyczne ciepłe jesienne odcienie - zainspiruj się już teraz naszym tematem New Tailoring.

ODKRYJ WSZYSTKIE LOOKI › New TailoringKUP MARYNARKI & DZIANINĘ ›

Klasyczne, precyzyjne linie i szlachetne materiały ukazują czystą nowoczesność w luźnych, swobodnych sylwetkach. Dzięki temu klasyki mody, takie jak garnitury, marynarki i eleganckie spodnie można z większą łatwością nosić na co dzień. Wskazówka dotycząca stylizacji: w połączeniu z płaskimi butami i trampkami, looki stają się jeszcze bardziej nieskomplikowane.

KUP NOWOŚCI › New TailoringKEEP IT MONOCHROME ›

GARNITURY

W tym sezonie garnitury mogą być kolorowe i rozsiewać dobre wibracje. Kolorowe marynarki z delikatnych materiałów i lejące się spodnie to nowy must-have na jesień!

KUP TERAZ ›

DZIANINA

Swetry z grubej lub cienkiej dzianiny są niezbędne w chłodniejszych jesiennych miesiącach! Czy to klasyczna, czy w jaskrawych kolorach: dzianina jest niezastąpiona.

KUP TERAZ ›
New Tailoring
ODKRYJ WSZYSTKIE LOOKI › New TailoringKUP AKCESORIA JESIENNE › Color CrushODKRYJ POZOSTAŁE TRENDY ›