Kurtki Only

Only to duńska marka ubrań, która pojawiając się na rynku w latach 90-tych miała jeden cel: stworzenie z tradycyjnego jeansu ubrań, które będą miały nie tylko kreatywne wykroje, ale również żywe kolory i będą odpowiadały przede wszystkim pewnym siebie młodym kobietom. I właśnie takie są kurtki Only.

Idealne kurtki na każdą okazję

Kurtki Only to propozycja dla każdej kobiety, która uwielbia dzież łączącą w sobie sportowy wygląd oraz wysoką jakość. Niezależnie od pory roku w kolekcji tej marki można znaleźć dokładnie takie kurtki, które będą odpowiadały konkretnym oczekiwaniom. Oprócz klasycznych krótkich skórzanych kurtek, które świetnie prezentują się w połączeniu z jeansami, czy innymi obcisłymi spodniami, wśród propozycji marki Only można znaleźć całą gamę zimowych płaszczy oraz lekkich wiosennych kurtek, które doskonale chronią przed wiatrem podczas nadmorskich spacerów czy górskich wędrówek. Do każdej z tych propozycji dobrze jest dobrać odpowiednie dodatki, takie jak czapka, szalik czy rękawiczki. Uzupełniając garderobę o te dodatki warto zwrócić uwagę, że do ciemnej kurtki Only doskonale będzie pasował szal lub chusta w jasnych kolorach, a z kolei jasne okrycie świetnie będzie wyglądało w otoczeniu kolorowej chusty czy szala.

Kurtki Only dla kobiet, które wiedzą, czego chcą od życia

W kurtkach marki Only świetnie będzie czuła się każda kobieta znająca swoją wartość. Doskonale sprawdzają się one jako codzienne okrycie wierzchnie, ale także mogą być doskonałą propozycją na wakacyjny wyjazd. W takiej kurtce żadne wyzwanie nie będzie za trudne. Do zimowych kurtek Only świetnie pasują półbuty oraz kozaki, a wiosenne odsłony okryć tej marki dobrze będą wyglądały w towarzystwie trampek czy innych sportowych butów. Szukając idealnej kurtki na każdą porę warto przejrzeć ofertę tej marki i wybrać dla siebie kolorowe, modne okrycie, które ubarwi codzienność.

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3