Granatowe żakiety

226 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5
  1. JOOP
  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5

Granatowe żakiety

Granatowe żakiety to jedne z tych ubrań, które nigdy nie tracą swojej aktualności. Doskonale pasują nie tylko do ultraeleganckich oraz biznesowych stylizacji. Świetnie sprawdzają się także na co dzień, na przykład razem z jeansami i sneakersami.

Granatowe żakiety — styl, który nie przemija

Wszechstronny charakter, jakim mogą pochwalić się granatowe żakiety to jeden z sekretów ich popularności. Każda kobieta lubi mieć w swojej szafie ubrania, na które może zawsze liczyć — i to bez względu na okazję. Do tej elitarnej grupy z pewnością można zaliczyć właśnie granatowe żakiety. Granatowe marynarki to idealna alternatywa dla klasycznego, czarnego żakietu. Granat to barwa, która jako jedna z niewielu może mierzyć się z czernią. To właśnie ciemny niebieski od lat uznawany jest za jeden z najbardziej eleganckich kolorów. Trudno nie ulec urokowi granatowych żakietów, które potrafią w dobrym stylu zwieńczyć niejeden look.

Granatowa marynarka — absolutny must have

Jednorzędowa lub dwurzędowa, krótka albo sięgająca nieco za biodra — granatowa marynarka prezentuje się modnie bez względu na jej krój. A różnorodności fasonów i detali nie brakuje, co łatwo można zauważyć w kolekcjach znanych marek. Tak, granatowe żakiety to po prostu jedna z tych rzeczy, które powinny się znaleźć w szafie każdej kobiety. Trudno o lepszą modową inwestycję — granatowe żakiety nigdy nie wychodzą z mody i niczym małą czarną potrafią rozstrzygnąć wszelkie dylematy w dziedzinie ubioru.

Modne stylizacje z granatowym żakietem w roli głównej

Ciemnoniebieska marynarka to ulubienica nie tylko projektantów mody, lecz także profesjonalnych stylistek. Za jej pomocą możemy w kilka chwil stworzyć na przykład profesjonalny, biznesowy wizerunek. Warto wiedzieć, że granat to jeden z tych kolorów, który sprawia, iż nosząca go osoba jest odbierana jako bardziej kompetentna i godna zaufania. Jednak granatowe żakiety to gwiazdy nie tylko formalnych kompozycji. Ciemnoniebieska marynarka może stać się także elementem niezobowiązującego, lecz wciąż szykownego stroju na co dzień. Zestawiona na przykład z białymi spodniami i espadrylami stworzy look przywodzący na myśl beztroski, marynarski styl. Granatowy żakiet można również wykorzystać w podkreślających siłę kobiecości stylizacjach. Granatowa marynarka, połyskująca bluzka z dekoltem i zwiewna spódnica to trio, któremu trudno odmówić wdzięku.