Marynarki jersey

1 wyników

Sortuj według:

Marynarki z jersey'u

Krótka marynarka do zwężanych spodni w stylu biznesowym, a może kobiecy żakiecik bez zapięcia, stworzony z myślą o założeniu do sukienki princeski? Marynarki z jersey'u są dostępne w różnych fasonach i można je łączyć z wieloma elementami garderoby, tworząc elegancką stylizację.

Marynarki z jersey'u – idealne do pracy

Marynarki z jersey'u w kolorach stonowanych, z zapięciem na jeden guzik lub też na rząd guzików, kojarzą się zwykle z ubraniem do pracy. To konieczność stosowania się do określonego dress code'u sprawia, że kobiety sięgają po klasyczne marynarki z wykładanym kołnierzykiem i kieszeniami. Jednak ten rodzaj marynarek coraz częściej zastępują kobiece wersje marynarki, którą nosi się do jeansów lub łączy z ołówkową spódnicą. Damska marynarka z jersey'u może być marynarką taliowaną, z okrągłym wycięciem pod szyją oraz z zapięciem na zamek błyskawiczny zamiast guzików. Bardzo często takie marynarki szyje się z przyjemnych w dotyku tkanin, także bawełnianych, czy ciepłych tweedów z kolorowym wykończeniem.

Marynarki z jersey'u w Peek & Cloppenburg

Krótkie żakiety, kończące się na wysokości talii, świetnie wyglądają z dłuższymi spódnicami o podwyższonym stanie, zwłaszcza rozszerzanymi i uszytymi z delikatnych tkanin. Żakiety i marynarki można również łączyć z dłuższymi bluzkami koszulowymi, świetnie także wyglądają w połączeniu z klasycznymi spodniami jeansowymi. Do letnich sukienek oraz do sukienek wieczorowych można założyć marynarkę jersey'u bez zapięcia. Część marynarek to długie żakiety, zakrywające biodra. Miłośniczki romantycznych ubrań z pewnością docenią kobiece żakiety ozdobione haftami i aplikacjami, w których rękawy lub dół żakietu obszyto dodatkową falbanką.