Paski damskie

328 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 7
  3. 7
  1. 1
  2. Strona 1 / 7
  3. 7

Paski damskie

Paski damskie to nie tylko praktyczny dodatek do stroju, ale również świetna jego ozdoba. Niezależnie od tego, czy pasek będzie zdobił skórzane spodnie, czy elegancką spódnicę, to i tak zawsze doda stylizacji indywidualnego charakteru. W naszej ofercie można znaleźć zarówno mnóstwo pasków, które swoim oryginalnym wyglądem będą zwracały na nasz strój uwagę, jak i całą gamę sportowych pasków z materiału czy ze skóry, które dobrze będą komponowały się z jeansami.

Paski to wyjątkowe akcesoria w damskiej modzie

Z jednej strony paski damskie mają praktyczne zastosowanie i to właśnie dzięki nim spodnie czy spódnice leżą idealnie, nie przekręcają się i nie zsuwają, a z drugiej strony dzięki paskom strój nabiera określonego charakteru i staje się kompletny. W naszej ofercie można znaleźć damskie paski idealne zarówno do sportowego stroju, jak błyszczące paski z ozdobami, które świetnie sprawdzą się podczas eleganckiego przyjęcia. Ich cechą wspólną jest wysoka jakość wykonania oraz znane marki.

Noszenie pasków nigdy nie jest nudne

Te najbardziej popularne to skórzane paski w kolorze czerni i brązu, ale coraz częściej panie zaczynają sięgać po te popularne akcesoria w odcieniach tęczy. Nie zmienia to faktu, że jeśli chodzi o służbowe spotkania, to na tych najbardziej sprawdzi się klasyczny, czarny wąski pasek z dyskretną metalową klamra w kolorze srebra albo złota. Barwę klamry najlepiej dopasować do koloru biżuterii, którą zamierzamy założyć. Do jeansów świetnie pasują grube, skórzane paski z dużą klamrą, która od razu rzuca się w oczy. Te paski to jedne z ulubionych, które kobiety wybierają do noszenia na co dzień. W każdej garderobie powinno być ich przynajmniej kilka.

Dalsze paski damskie w ofercie

Innymi ulubionymi paskami są paski z materiału, które najczęściej wykonane są z lnu, bawełny czy ze sztucznych włókien. Te paski najlepiej sprawdzają się przy letniej odzieży. Ich wygląd oraz grubość idealnie będzie pasował do lnianych spodni czy letniej, powiewnej sukienki. Ich klamra najczęściej jest płaska i również zrobiona ze sztucznego tworzywa jakim jest plastik. Paski, które mają podkreślić talię zazwyczaj są szersze od tych pozostałych i mogą nie posiadać klamry, tylko elastyczną taśmę, która idealnie nadaje się do wyeksponowania kobiecego atutu, jakim jest wąska talia.