Portfele damskie

450 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 10
  3. 10
  1. 1
  2. Strona 1 / 10
  3. 10

Portfele

Najbardziej rozpowszechnionym miejscem, w którym trzymamy pieniądze jest portfel. Nie ma w tym nic dziwnego, bez niego trudno by było zapanować nad porządkiem w kwestii dla nas najważniejszej, naszej gotówki, ale także dokumentów, kart płatniczych, a nawet pamiątek w postaci zdjęć najbliższych.

Zalety dobrego portfela

Przewaga portfela nad portmonetką polega na mnogości miejsc, których możemy umieścić, każdą oddzielnie, nasz plik kart lojalnościowych i ważne zapiski. Portfele mają tez osobne miejsce na monety. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka może zlokalizować szukaną przez nas rzecz. Wielkość, rozkład przegródek i kieszonek oraz materiał, z którego wykonany będzie nasz portfel sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Panie zwykle rozmiar portfela dostosowują do rozmiaru torebek, jakie noszą oraz do ilości rzeczy, które chcą w nim schować. Najczęściej wybieranym kolorem portfela jest czerń i brąz, chociaż panie coraz częściej decydują się na czerwień, beż i wzory (zwłaszcza w portfelach materiałowych). Najczęściej kupujemy portfele ze skóry, naturalnej bądź syntetycznej. Panowie często zwracają uwagę, aby portfel mieścił się do kieszeni, bądź był jak najbardziej płaski, co sprawi, że nie będzie widoczny, gdy umieścimy go w kurtce bądź marynarce.

Portfel to idealny prezent

Ponieważ portfel używamy codziennie, a nie musi być on wizualnie dopasowany do naszej stylizacji, podczas jego wymiany możemy sobie pozwolić na zakup czegoś bardziej ekstrawaganckiego. Portfel z motywem wężowej skórki, ozdobnym pomponem lub złotymi dodatkami sprawi, że każda kobieta poczuje się bardziej wyjątkowo. Portfele dzięki temu są idealnym prezentem na każdą okazję.