Portfele Michael Kors

45 wyników

Sortuj według:

Portfele Michael Kors

Michael Kors to prawdziwa gwiazda w świecie projektantów. Tworzone przez niego portfele są unikalnym połączeniem prostoty i stylu. Wśród portfeli Michael Kors znajdziemy szeroki wybór wzorów i rozwiązań. Mamy do dyspozycji proste modele o stonowanych barwach. Na pewno spodobają się one panom preferującym praktyczne sposoby przechowywania pieniędzy. Panie z kolei mogą sięgnąć po pojemne portmonetki przypominające niewielkie torebki.

Wyjątkowe portfele Michael Kors

Portfele Michaela Korsa zawsze wydają się nieco bardziej wyjątkowe niż modele innych projektantów. Sekret tkwi w udanej kompozycji materiałów pierwszej klasy. Portfele wyglądają klasycznie, nowocześnie i ekstrawagancko zarazem. Dlatego właśnie wybiera je wiele kobiet. Poszczególne modele da się dopasować do wielu różnych stylów.

Portfel Michaela Korsa na każdą okazję

Do dyspozycji mamy wręcz ogromny zakres wzorów i kolorów. Na design niektórych portfeli Michael Kors składa się jedynie czarny korpus z logo marki. Inne są o wiele bardziej wyrafinowane. W ich zamyśle wprawne oko dostrzeże inspiracje światem zwierząt. Michael Kors lubi także odważne połączenia kolorystyczne, dzięki czemu jego dzieła na długo zapadają użytkownikom w pamięci. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że są wykonane z wysokiej jakości skóry. Nie tylko wyglądają szlachetnie, ale są też przyjemne w dotyku. Marka proponuje różne rozmiary, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Niektóre modele są zamykane na obwodzie, inne posiadają zatrzaski.

Znajdź portfel Michael Kors dla siebie

Peek & Cloppenburg zapewnia starannie dobraną ofertę portfeli i portmonetek Michaela Korsa. W propozycji każdy swobodnie znajdzie coś dla siebie. Możemy więc zdecydować się na modele casualowe, sportowe lub eleganckie. Podkreślić należy też szeroki wybór rozmiarów. Dostępne są niewielkie modele, które perfekcyjnie zmieszczą się w kieszeni lub torebce. Inne mogą być torebkami samymi w sobie. W ich wypadku często zastosowane zostało gustowne logo MK, które jednocześnie nadaje stylu i przypomina o wysokiej jakości. Szerokie portmonetki z zamkiem posiadają doczepiany pasek. Jednocześnie nadaje on stylu oraz gwarantuje, że portmonetkę będzie o wiele ciężej zgubić.