Czarne spódnice

316 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 7
  3. 7
  1. Joop
  1. 1
  2. Strona 1 / 7
  3. 7

Czarne spódnice

Czerń to kolor, który pasuje do wszystkiego. Czarna spódnica daje możliwość skomponowania niezliczonej ilości zestawów o różnym charakterze, od formalnej elegancji, to niegrzecznego punku.

Czarne spódnice na co dzień

Rozkloszowane, do połowy łydki, z falbanami i tiulem, gładka lub pokryta wzorami czarna spódnica to dobry pomysł na wiosenne i letnie stylizacje. Będą się dobrze nosić zarówno z krytymi butami, jak i sandałami, z eleganckimi bluzkami i z t-shirtami. Dobrze wyglądają z kurtkami jeansowymi i koszulami. Nowością są spódnice dresowe różnej długości, które dobrze sprawdzają się podczas niezobowiązujących wypadów na miasto. Zimowe spódnice zwykle wykonane są z tkaniny lub dzianiny wełnianej. Dobrze komponują się z kozakami i sztybletami.

Czarne spódnice to spódnice eleganckie

Elegancka czarna spódnica zwykle wykonana jest z wysokiej jakości bawełny, wiskozy, wełny lub skóry – naturalnej lub ekologicznej. O jej eleganckim charakterze decyduje więc nie materiał, lecz krój – zwykle jest to wąska spódnica do kolan lub do połowy łydki, bez zdobień i z wysokim stanem. Dobrze komponuje się z marynarką i koszulową bluzką, co nie znaczy, że nie można do niej założyć t-shirtu i tenisówek. Tym samym, ołówkowa spódnica jest jedną z najbardziej uniwersalnych rzeczy w kobiecej szafie. Spódnica musi dobrze leżeć w pasie i być dopasowana na biodrach; jednym z najczęstrzych błędów jest kupowanie spódnic zbyt wąskich, które wżynają się w ciało i sprzyjają odznaczaniu się bielizny czy rajstop. Jest to szczególnie ważne przy spódnicach skórzanych, skóra bowiem nie rozciąga się.