Spódnice midi

408 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 9
  3. 9
  1. 1
  2. Strona 1 / 9
  3. 9

Spódnice midi

Spódnice midi są niezwykle popularne wśród kobiet. Niektóre panie wybierają je, ponieważ zobowiązuje je do tego dress code obowiązujący w pracy. Inne kobiety sięgają po spódnice midi, bo właśnie w takiej spódnicy czują się najbardziej kobieco i modnie.

Krój midi: spódnice ołówkowe i inne

Najczęściej ze spódnicami midi kojarzone są proste spódnice ołówkowe. Coraz częściej projektanci także takie spódnice szyją z jeansu czy tkanin niezwykle kolorowych oraz dodatkowo ozdobionych kwiatowym nadrukiem. Spódnice ołówkowe o kroju podkreślającym wszelkie atuty sylwetki mogą być również spódnicami z dodatkowymi falbankami, zdobiącymi asymetrycznie przód spódnicy. Do uszycia spódnicy midi bardzo często wykorzystuje się tkaniny w paski czy w drobne groszki. Popularne są też tkaniny jednolite, których barwę podkreślają kolorowe dodatki, wykorzystywane głównie do uszycia pasa czy wiązań. Wśród spódnic o średniej długości przeważają spódnice do pracy oraz na co dzień. Spódnicą o takiej długości może być również spódnica wizytowa, zwłaszcza jeśli będzie uszyta z delikatnie prześwitującej tkaniny czy koronki, dodatkowo podszytych jednolitą podszewką.

Fasony spódnic midi

Spódnice midi to nie tylko spódnice ołówkowe. Spódnicą o średniej długości może być także prosta spódnica, która jest delikatnie rozkloszowana i wykończona oryginalnym pasem. Wśród spódnic letnich przeważają proste spódnice midi, które dzięki bogatym marszczeniom efektownie podkreślają sylwetkę. Spora grupa kobiet lubi spódnice midi o kroju trapezowym, także z dodatkowymi zakładkami, która idealnie układa się na każdej sylwetce. Spódnica o średniej długości może być także spódnicą asymetryczną czy uszytą z tkaniny bogato plisowanej. Ważnym elementem takiej spódnicy jest pas, który może być uszyty z rozciągliwej tkaniny, ale równie dobrze może być pasem wiązanym czy z dodatkową klamrą, podkreślającą modny fason spódnicy.