Spodnie MAC

Za najpopularniejsze spodnie uchodzą jeansy, jednak również spodnie materiałowe są bardzo pożądane, zwłaszcza w damskiej szafie. Jeansy często są nazbyt swobodne w wyrazie, wobec czego nie zawsze stanowią odpowiedni wybór, a poza tym spodnie materiałowe gwarantują jeszcze więcej wygody. Jeśli przy tym są to damskie spodnie MAC, zapewniają też doskonały wygląd.

Spodnie MAC - komfort i świetny wygląd

Dobrze dopasowane spodnie MAC z materiału mogą świetnie podkreślić figurę, a także zapewnić komfort większy niż obcisłe jeansy. Jeszcze mocniej odczuwają to kobiety o pełniejszej figurze, gdyż spodnie materiałowe nie uciskają, a jeśli przy tym mają dodatek streczu, naciągają się, doskonale dopasowując się do kształtów, a jednocześnie nie podkreślając mankamentów sylwetki. Już samo to wystarczy, by zainteresować się spodniami MAC oferowanymi przez Peek & Cloppenburg, a warto jeszcze zwrócić uwagę na ich fantastyczny wygląd. Są one dostępne w szerokim wyborze kolorów, wzorów, fasonów i materiałów, każda kobieta znajdzie więc coś dla siebie.

Wśród spodni MAC można znaleźć bardzo różne propozycje

Dopasowane lub zaprasowane na kant spodnie w ciemnych kolorach są dobrym wyborem do pracy. W zestawieniu z koszulową bluzką i marynarką w dowolnym kolorze stanowią modny i kobiecy strój biurowy, który jednocześnie pozwala wyglądać profesjonalnie. Ale oferta materiałowych spodni MAC to także wiele propozycji dobrych na co dzień. Spodnie w kwiaty pozwalają tworzyć bardzo świeże, kobiece stylizacje na lato z romantycznym akcentem. Spodnie moro to propozycja dla kobiet chętnie podążających za trendami, gdyż motyw ten już od kilku sezonów jest bardzo modny. Po dresowe spodnie mogą zaś sięgać panie uprawiające sport, ale też ceniące sobie wygodę, zwłaszcza że sportowy styl jest obecnie w modzie i takie spodnie nosi się na co dzień, nie tylko podczas joggingu.

Wybrane filtry:

  1. MAC
Wyczyść wszystko
  1. Levis
  2. Dostępny w innym rozmiarze

    MAC Spodnie o wąskim kroju z dodatkiem streczu model ‘Rich’ Khaki - 1MAC Spodnie o wąskim kroju z dodatkiem streczu model ‘Rich’ Beżowy - 1MAC Spodnie o wąskim kroju z dodatkiem streczu model ‘Rich’ Ciemnoniebieski - 1MAC Spodnie o wąskim kroju z dodatkiem streczu model ‘Rich’ Szarobrązowy - 1MAC Spodnie o wąskim kroju z dodatkiem streczu model ‘Rich’ Oliwkowy - 1
  3. Moda przyjazna środowisku
  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3