Stopki damskie

203 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5
  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5

Stopki damskie

Stopki damskie to skarpetki, które zwłaszcza w ostatnich latach zdobyły ogromną popularność. Moda na odsłonięte kostki, widoczne nad sneakersami, spowodowała, że coraz chętniej noszą je zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dlatego też niemal w każdej szufladzie ze skarpetkami powinna znaleźć się ich odpowiednia ilość. Mają bowiem niestety również tendencję do gubienia się czy przecierania przy intensywnym noszeniu.

Stopki damskie - jaki materiał wybrać?

Stopki damskie to skarpetki wykonane z miękkiej, naturalnej dzianiny bawełnianej, która jest przewiewna i zapewnia stopom odpowiednią wentylację w ciągu całego dnia. Można więc wygodnie założyć je do sneakersów, trampek, a nawet botków i półbutów. W odpowiedni sposób zadbamy dzięki nim o komfort nawet w ciągu całego dnia z butami na nogach. Stopki damskie skutecznie chronią bowiem przed powstawaniem odcisków, pęcherzy czy otarć stóp.

Stopki damskie - jak je nosić?

Stopki damskie dzięki temu, że są niemal niewidoczne, pasują niemal do każdego obuwia. Wybór ich zależy wyłącznie od indywidualnych upodobań osoby dobierającej ten rodzaj skarpetek. Zapewnią odpowiedni komfort zarówno w butach typowo sportowych, jak modne sneakersy noszone do dżinsów, chinosów lub innych spodni materiałowych, a nawet spódnic i sukienek, jak i w bardziej eleganckich półbutach. W tym ostatnim przypadku warto zadbać o to, aby założyć stopki o ciemniejszym odcieniu do butów czarnych i brązowych, a białe lub w innych jasnych kolorach do butów utrzymanych w tej samej kolorystyce.