Sukienki Guess - kolekcja 2022

89 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. Sommerfest DOB
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

Sukienki Guess

Marka Guess początkowo produkowała tylko jeansy, a więc spodnie przeznaczone na luźne okazje. Odbicie tego można znaleźć również w przypadku sukienek tej marki, które nawet jeśli przeznaczone są na specjalne okazje, cechują się swobodnym stylem.

Peek & Cloppenburg oferuje liczne sukienki Guess na każdą figurę i dla pań w każdym wieku

Są to zarówno sukienki Guess na wielkie wyjścia, jak i na co dzień. Dużą część tych produktów stanowią też bardzo kobiece, seksowne sukienki idealne na imprezy o nieformalnym charakterze czy na spotkanie we dwoje. Są to na przykład koronkowe sukienki o dopasowanym kroju, utrzymane w czerni i lekko ozdobione kwiatami, przez co prezentują się jeszcze bardziej kobieco. Koronka, zmysłowa czerń, a do tego dopasowany fason i cienkie ramiączka, które mocno odsłaniają dekolt i szyję, dodają seksapilu każdej pani i dodają wyjątkowości sytuacji, w której nosi się taki strój.

Sukienki marki Guess są bardzo zróżnicowane

Odnaleźć w nich można typowo amerykański styl, kojarzący się z błahym podejściem do każdej sytuacji i umiłowaniem swobody oraz relaksu. Znajduje to przejaw między innymi we wzornictwie. Marka Guess chętnie ozdabia swoje sukienki kwiatami czy motywami zwierzęcymi, nawet gdy są to eleganckie kreacje na ważne okazje. Pozwala to przełamać ich zbyt sztywny charakter, co doceniają zwłaszcza młode kobiety, a także panie lubiące bawić się modą i łączyć różne style. W kreacjach tych da się zauważyć mieszanie różnych stylów, dzięki czemu są zdecydowanie niezwykłe. Ekscytująca są także kontrasty. Peek & Cloppenburg oferuje sukienki Guess mocno odsłaniające ciało i pobudzające wyobraźnię, jak i kreacje szczelnie zasłaniające dekolt aż po szyję i z długimi rękawami, w dodatku zestawione z silnym błyskiem bądź przykuwającymi wzrok wzorami. Wybierając dla siebie taką sukienkę, można więc ubrać się w niezwykły sposób i w każdej sytuacji zapewnić sobie uwagę otoczenia. Żadna kobieta w takiej kreacji nie będzie niezauważona!

Propozycje marki Guess to produkty bardzo wysokiej jakości

W przypadku sukienek Guess jest to szczególnie ważne, gdyż od tego zależy sposób układania się kreacji i jej dobre dopasowanie do sylwetki. Sukienki Guess wyglądają wspaniale i gwarantują wygodę, typową dla amerykańskiego stylu.