Niebieskie sukienki

2762 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 59
  3. 59
  1. Sommerfest DOB
  1. 1
  2. Strona 1 / 59
  3. 59

Niebieskie sukienki

Kolor niebieski zaliczany jest do grona ponadczasowych. I takie też są niebieskie sukienki, wybierane przez kobiety i dziewczęta pod każdą szerokością geograficzną. Niebieska sukienka pasuje do wielu typów urody i sylwetki. Mnogość odcieni pozwala też dobrać model pasujący do koloru włosów lub oczu. Kontrast również jest mile widziany.

Niebieskie sukienki – natura i elegancja

Niebieskie sukienki powodzenie zawdzięczają sile koloru ściśle związanego z naturą. Błękit i granat oraz odcienie znajdujące się między nimi wydobywają zalety materiału oraz fasonu. Dlatego niebieskie sukienki od lat noszone są w i sytuacjach nieoficjalnych, i również w miejscu pracy. Nadmorski bulwar, romantyczna tawerna, biuro czy sala bankietowa to jedne z wielu przestrzeni, w których niebieska sukienka pasuje znakomicie. Mnogość rozwiązań to wiele fasonów. Niebieska sukienka może zachwycać motywami kwiatowymi, delikatnymi koronkami, grochami lub gładkimi powierzchniami. Niebieska sukienka będzie jeszcze bardziej atrakcyjna, jeśli połączy się ją z dodatkami. Przypinki i pasy w sukienkach koktajlowych oraz koronki w wieczorowych to jedne z wielu propozycji. Tworząc niepowtarzalną kompozycję, należy tylko pamiętać, by całość nie była zbyt mdła. Istotny jest także dobór odcienia niebieskiej sukienki do koloru oczu i karnacji.

Niebieskie sukienki koktajlowe

Niebieskie sukienki koktajlowe to doskonała propozycja na oficjalne spotkania. Prostsze w formie modele bez dodatków oraz śmielsze sukienki z obcisłym gorsetem lub sukienki z szerokimi wcięciami na plecach i z przodu są niezwykle kobiece eleganckie.

Niebieskie sukienki wieczorowe

Kolejna propozycja na wyjątkowe chwile to sukienki niebieskie, zwłaszcza granatowe, sukienki wieczorowe. Przykuwają spojrzenia i intrygują. Krótkie, midi, długie i asymetryczne doskonale leżą, podkreślając walory sylwetki lub też retuszując ewentualne niedoskonałości.