Żółte sukienki

Niektóre kobiety uważają, że żółty nie jest kolorem, który pasuje do ich typu urody. Jednak warto pamiętać o tym, że jest mnóstwo odcieni tej barwy! W żółtej sukience można wyglądać promiennie, świeżo i stylowo - wystarczy tylko przyjrzeć się dokładniej pomysłom projektantów i wybrać model pasujący do sylwetki i karnacji.

Warianty żółtych sukienek dla każdej kobiety

Kobiety o ciemnych włosach i ciemnej karnacji wspaniale będą wyglądać w żółtych sukienkach o nasyconych, ciepłych odcieniach, z kolei blondynki mogą śmiało zdecydować się na pastelowe warianty. Oprócz wyboru właściwego odcienia, ważny jest też oczywiście materiał oraz fason. Nie trzeba wcale być zwolenniczką awangardowych projektów, aby zdecydować się na założenie żółtej sukienki!

Żółte sukienki koktajlowe

Żółte, sięgające przed kolano sukienki koktajlowe to opcja, którą koniecznie trzeba rozważyć, szukając pomysłu na kreację na letnie przyjęcie koktajlowe lub randkę w słoneczny dzień. Pastele i delikatny szyfon czy słonecznikowa żółć i lyocell? Jedno jest pewne - żółta sukienka koktajlowa to element garderoby, który pozwala wyróżnić się w tłumie!

Żółte sukienki wieczorowe

Wielbicielki mody retro zapewne wiedzą, że (kremowo-) żółte sukienki wieczorowe niegdyś były bardzo popularne - jednak również dzisiaj są one w szczególnych łaskach. W długiej, ozdobionej falbankami lub koronkami żółtej sukience w delikatnym odcieniu można zaprezentować się naprawdę zjawiskowo, zwłaszcza w letni wieczór! Kobiety, które chcą zaintrygować nowoczesną i odważną kreacją, powinny zwrócić uwagę na żółte sukienki wieczorowe ozdobione geometrycznymi wzorami. Wybierz opcję, dzięki której poczujesz się wyjątkowo!

  1. Newsletter
  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5