Sukienki ukrywające szerokie ramiona

2198 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 47
  3. 47
  1. Sommerfest DOB
  1. 1
  2. Strona 1 / 47
  3. 47

Sukienki ukrywające ramiona

Sukienki ukrywające ramiona to świetny wybór dla kobiet, które lubią czuć się w swoim stroju swobodnie i które przy pomocy odzieży pragną zatuszować niedoskonałości swojej figury. W takiej sukience każda kobieta poczuje się nie tylko komfortowo, ale i dziewczęco nie martwiąc się przy tym, że jej strój pokazuje zbyt wiele górnych partii ciała.

Sukienki ukrywające ramiona to kobiecość i komfort w jednym stroju

Sukienki ukrywające ramiona mają wiele odsłon. Mogą być z długim lub krótkim rękawem, krótkie, za kolana lub długie, na lato, wiosną, jesień, zimę, a jedyną ich wspólną cechą jest fakt, że, dzięki nim, kobiety czują się piękne i komfortowo. Kobiety, które nie przepadają za pokazywaniem się w sukienkach z cienkimi ramiączkami nie musza rezygnować z noszenia sukienek w ogóle. Kolekcja sukienek ukrywających ramiona daje całą masę możliwości wybrania dokładnie takiej kreacji, która będzie nadawała się na specjalne wyjście czy wyjątkową okoliczność.

Wybór sukienki w zależności od okazji oraz figury

Chcąc zatuszować szersze ramiona dobrze zdecydować się na ten typ sukienek. Najlepszym wyborem będą sukienki z 3/4–rękawem lub 7/8–rękawem. Dzięki tym fasonom tułów wyda się smuklejszy, a ramiona węższe. Dla tych pań, które w ogóle nie lubią pokazywać się z odkrytymi przedramionami w kolekcji znajdą się sukienki na długi rękaw, które też dobrze ukrywają ramiona i jeśli rękaw kończy się szpicem, to tak samo nadają one figurze smuklejszego charakteru. W kolekcji sukienek ukrywających ramiona prezentowane są sukienki na rozmaite okazje. Te krótsze świetnie sprawdzą się podczas koktajli i popołudniowych spotkań. Natomiast te dłuższe idealnie będą nadawały się na wieczorne wyjście do opery czy na przyjęcia. Te pierwsze można nosić z krótkimi żakietami i marynarkami. Te drugie natomiast potrzebują do towarzystwa płaszczy. Wybór obuwia powinien być podyktowany kolorem sukienki.