Krótkie sukienki z długimi rękawami

Krótkie sukienki z długimi rękawami

Już co najmniej od dekady widać coraz większą obecność sukienek, nie tylko na wybiegach, ale także na polskich ulicach. Niegdyś sukienka kojarzyła się tylko z ważnymi uroczystościami i przyjęciami, a obecnie jest to sposób na podkreśleniu swoich atutów lub ukrycie mankamentów figury. Krótkie sukienki z długimi rękawami to dobry sposób by zaprezentować się bardzo kobieco i elegancko, a przy tym nadają się też na zimniejsze dni.

Krótka sukienka nie tylko latem

Sukienki o długości krótszej niż do kolan wcale nie musi być zarezerwowana na letnie dni oraz przyjęcia. Również w chłodniejszym sezonie krótkie sukienki są wskazane, jednak pod warunkiem, że są one wykonane z grubszych materiałów lub połączone z dodatkami dostosowanymi do pogody. Takimi dodatkami do krótkich sukienek z długimi rękawami mogą być na przykład wysokie kozaki, grube rajstopy czy długi żakiet.

Długi rękaw dodaje krótkiej sukience elegancji

Fasony krótkich sukienek z długimi rękawami są najczęściej wybierane w jesienno - zimowych stylizacjach dla zachowania komfortu cieplnego. Poza tym sukienki tego typu korygują kształt rąk i sprawiają, że uwagę przyciąga inna część ciała. Sukienki z długimi rękawami wybierają także kobiety, którym zależy na bardzo zachowawczej lub eleganckiej stylizacji bez przesadnego odsłaniania ciała.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Krótkie sukienki z długimi rękawami mogą mieć rozmaite formy w zależności od rodzaju spódnicy, głębokości dekoltu czy rodzaju użytego materiału. Głównymi typami tego rodzaju sukienek są te w kształcie litery A luźne na brzuchu, albo odcięte w pasie i rozkloszowane, dające w efekcie figurę, przypominającą klepsydrę. Ostatnim typem są sukienki o spódnicy ołówkowej, wykonane z bardzo elastycznego materiału, doskonale podkreślające figurę. Poza tym użyte dodatki, takie jak przezroczystości, falbanki czy cekiny sprawiają, że wybór tego typu sukienek jest ogromny.

  1. 1
  2. Strona 1 / 19
  3. 19