Sukienki maxi na wesele

31 wyników

Sortuj według:

Sukienki maxi na wesele

Długie sukienki to nieodmiennie doskonały wybór na wesele. Moda zmienia się, ale trend ten nigdy nie przestaje być gorący, gdyż nie ma odpowiedniejszej okazji do włożenia takiej sukienki niż przyjęcie weselne. Od jakiegoś czasu zaś sukienki maxi na wesele znów są najmodniejsze, jest to więc znakomity wybór.

Każda kobieta może pięknie wyglądać w sukience maxi

Czasem można spotkać się z opinią, że długie do ziemi sukienki są dobre tylko dla wysokich i szczupłych kobiet. Nie jest to jednak prawda, każda kobieta może pięknie wyglądać w takiej sukience, wystarczy tylko dobrze dobrać ją do swojej sylwetki. Peek & Cloppenburg oferuje wiele sukienek maxi na wesele, przy czym wiele z nich ma dodatki, które mają silne działanie modelujące. Są to wszelkie drapowania, falbany i poprzeczne cięcia. Znaczenie ma nawet kształt dekoltu, wskazana jest więc rozwaga. Jeśli uda się wybrać dobrze, efekt będzie zachwycający, zwłaszcza że sukienki maxi na wesele z Peek & Cloppenburg mają bardzo przemyślane projekty. Chcąc zapewnić sobie efekt glamour, można wybrać suknię z błyszczącymi elementami lub wykonaną z lśniącego materiału. W takiej stylizacji każda kobieta będzie lśnić jak księżniczka. Jeśli zaś wskazany jest bardziej niezobowiązujący wygląd, można wybrać suknie proste bądź w stylu hippie, na przykład z dużą ilością falban. Takie sukienki potem śmiało można wykorzystać na co dzień, na przykład nosząc je podczas wakacyjnego wyjazdu.

W sukienki maxi na wesele ważne są dekolty

Ważnym elementem sukienek maxi na wesele są dekolty, gdyż często to one czynią największe wrażenie. Kiedy nogi są szczelnie zasłonięte, nic nie stoi na przeszkodzie, by zafundować sobie większy dekolt, uzyskując efekt podkreślenia kobiecości oraz seksapilu. Wielką popularnością nieodmiennie cieszą się sukienki bez ramiączek, jednak nie każdej pani będzie w takim dekolcie wygodnie. Na topie są też suknie odsłaniające ramiona w hiszpańskim stylu - prezentują się one bardzo wdzięcznie.