Czarne kopertówki

38 wyników

Sortuj według:

Czarne kopertówki

Kopertówka, czyli niewielka torebka wizytowa, to coś, co bez wątpienia powinno znajdować się w szafie każdej kobiety, niezależnie od stylu życia. Nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda - wielkie wieczorowe wyjście, randka, wernisaż czy wystawa, a nawet romantyczny spacer po starym mieście - w tych wszystkich sytuacjach kopertówka jest nieodzowna! Taka niewielka torebka, która pomieści telefon, chusteczkę do nosa, portfel czy klucze, może być jednocześnie dopełnieniem stylizacji i ozdobą. Jest więc nie mniej ważna niż biżuteria czy buty. Przy tym właśnie czarne kopertówki są najbardziej uniwersalne.

Czarne kopertówki sprawdzają się w różnych sytuacjach

Panie korzystające z kopertówek jedynie od czasu do czasu, powinny zainwestować w czarną kopertówkę o uniwersalnym kroju i z odpinanym paskiem. Niczym "mała czarna" sukienka, ta prosta torebka pasować będzie na niezliczoną ilość okazji i może nas uratować w najbardziej niespodziewanych sytuacjach. Wysokiej jakości skórzana kopertówka to inwestycja na lata, nie warto więc oszczędzać. Odpinany pasek sprawi, że będzie pasować do różnego rodzaju stylizacji.

Szeroki wybór czarnych kopertówek

Klientkom, których styl życia obejmuje częste wizyty na różnego rodzaju wieczorowych spotkaniach, proponujemy szeroki wybór modeli o różnorodnych wzorach. Kopertówka z czarnymi lub srebrnymi cekinami, srebrny lub złoty łańcuszek, kształt portmonetki, miniaturowej torebki czy koperty - jest w czym wybierać. Oryginalny strój podkreśli i dopełni czarna kopertówka z odważnymi aplikacjami w kolorze bieli, srebra lub złota.

Uniwersalność czarnych kopertówek

W dzisiejszych czasach w modzie panuje wolność, która pozwala nam na pełną swobodę w kształtowaniu swojego stylu, dlatego zachęcamy do eksperymentowania i wkomponowania czarnej kopertówki w codzienne, miejskie stylizacje. Na przykład, z koszulą, jeansami i butami na obcasie, mała torebka stworzy modny look sprawdzający się za równo w ciągu dnia, jak i na niezobowiązującym spotkaniu wieczorem.