ZAWSZE CIEPŁO UBRANE

Funkcjonalność i innowacyjny design: właśnie to kochają eksperci w dziedzinie kurtek Wellensteyn wywodzących się z Szelzwik-Holsztyn w północnych Niemczech. A my kochamy Wellensteyn! Każdego roku z połączenia różnych kolorów, materiałów i krojów, powstaje nowa kolekcja wielofunkcyjnych kurtek, która czeka na Ciebie zarówno w sklepach stacjonarnych P&C, jak i w naszym sklepie internetowym. Jednak jedna rzecz zawsze pozostaje niezmienna: jest to zastosowanie wiatroszczelnych, wodoodpornych i oddychających materiałów, zgrzewanych szwów i wielu innych praktycznych szczegółów. Zobacz naszą kolekcję kurtek Wellensteyn i odkryj wskazówki pielęgnacyjne zapewniające produktom dłuższą trwałość.

ULUBIONA KURTKA DAMSKA

 
schneezauber

Oddychający materiał? Tak! Wodoodporność? Tak! Wiatroszczelność? Tak! Popularny model „Schneezauber” to modna wielofunkcyjna kurtka idealna na jesienny spacer lub drogę do pracy przy deszczowej pogodzie. Krój o wydłużonym tyle zapewnia maksymalną ochronę przed zimnem i kobiecy szyk. Ocieplające watowanie i miękka podszewka ze sztucznego kożuszka dają poczucie ciepła nawet przy najniższych temperaturach.

SCHNEEZAUBER-SZCZEGÓŁY

 

Test materiału: Kurtka jest wodoodporna i wiatroszczelna.

Kaptur, futerko i kołnierz wewnętrzny
są odpinane, wielkość kaptura regulowana.

Watowanie i długi krój zapewniają poczucie ciepła.

DLA ZACHOWANIA DŁUŻSZEJ TRWAŁOŚCI

DO

+ Kurtkę Wellensteyn można prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym.

+ Przed praniem, kurtkę należy odwrócić na lewą stronę, zapiąć zamki błyskawiczne i rzepy oraz odpiąć elementy ze sztucznego futra.

+ Na ewentualne plamy można nanieść skoncentrowany roztwór wody ze środkiem piorącym lub mydłem galasowym.

+ Zaleca się używanie delikatnych środków piorących lub, w przypadku kurtek wypełnionych puchem, specjalnych środków do prania puchu.

+ Kurtkę można odwirować na niskich obrotach.

+ Zawiesić na wieszaku i pozostawić do wyschnięcia. Kurtki puchowe powinny schnąć w pozycji leżącej. Kurtką należy kilkakrotnie potrząsnąć.

DON'T

- Kurtek Wellensteyn nie należy prać z dodatkiem płynu zmiękczającego ani czyścić chemiczne.

- Nie można ich także suszyć w suszarce bębnowej ani prasować.

- Kurtki nie należy impregnować ponownie nawet wtedy, gdy ustanie efekt perlenia. Właściwości wodoodporne są zachowane dzięki głębszym membranom.

- Środki impregnujące mogą uszkodzić specjalną budowę membran.