FAVOURITE OUTERWEAR

Funkcje & design

Północny ekspert od kurtek, Wellensteyn, stał się absolutnym ulubieńcem klientów. Wysokiej jakości kolekcje odzieży wierzchniej zachwycają każdego roku inteligentnymi funkcjami, trwałością, wysoką jakością i absolutnie innowacyjnym designem. Odkryj naszą szeroką gamę artykułów!

KUP TERAZ ›

OUTDOOR LOVE

Twoja nowa ulubiona kurtka

Przytulna, modna i idealna na każdą przygodę na świeżym powietrzu kurtka „Schneezauber” to absolutnie ulubiony damski model skandynawskiej marki Wellensteyn. Idealna, aby czuć się dobrze chronionym i stylowo ubranym — w drodze do biura lub na spacerze w lesie ciepła wyściółka ochroni Cię przed zimnem. We love fashion & function!

KOLOROWE KURTKI

WARM & COLORFUL

Wyraź swój styl wraz z outdoorowymi ulubieńcami w modnych odcieniach i ponadczasowych kolorystykach.

KUP TERAZ ›

KURTKI PRZEJŚCIOWE

STYLOWE TOWARZYSZKI

Must-have na sezon przejściowy: lekkie kurtki, które w stylowy i funkcjonalny sposób towarzyszą nam od późnego lata do jesieni.

KUP TERAZ ›

DETALE WELLENSTEYN

FUNKCJONALNOŚĆ

Marka Wellensteyn jest ekspertem od kurtek, które przekonują ponadczasowym designem oraz inteligentnymi funkcjami. W licznych kieszeniach można bezpiecznie i dyskretnie schować przedmioty osobiste. Ocieplające detale, takie jak specjalne mankiety lub kieszenie z podszewką, zapewniają szczególnie dobrą ochronę przed wiatrem i trudnymi warunkami atmosferycznymi, zarówno na co dzień, jak i podczas wypraw.

Ochrona przed wiatrem: dodatkowa listwa guzikowa zapewnia ochronę przed wiatrem i więcej ciepła.

Możliwość regulacji: dwustronny zamek błyskawiczny można rozpiąć zarówno od góry, jak i od dołu.

Bezpieczeństwo: w codziennym użytkowaniu niezwykle ważne jest solidne zapięcie kieszeni.

PORADY DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI

Zebraliśmy odpowiednie wskazówki dotyczące pielęgnacji, które sprawią, że kurtki będą towarzyszyły nam przez długi czas.

W TAKI SPOSÓB MOŻESZ

PIELĘGNOWAĆ SWOJĄ KURTKĘ

+ Przed praniem odwróć kurtkę na lewą stronę i zapnij wszystkie zamki błyskawiczne i rzepy. Odepnij również elementy wykonane ze sztucznego futra.

+ Przed praniem usuń plamy niewielką ilością płynnego detergentu lub mydła galasowego. Kurtkę Wellensteyn można prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym.

+ Do prania kurtek najlepszy jest delikatny detergent, a do modeli puchowych lepiej użyć specjalnego środka do prania puchu.

TEGO NIE RÓB,

ABY ZACHOWAĆ KURTKĘ W DOBRYM STANIE

- Do prania kurtek Wellensteyn nie używaj płynu do płukania tkanin.

- Kurtki nie powinny być czyszczone chemicznie.

- Nie wkładaj kurtek do suszarki bębnowej.

- Kurtki Wellensteyn nie powinny i nie muszą być prasowane.