Koszulki Ellesse

94 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

Koszulki Ellesse

Koszulki Ellesse to kwintesencja sportowego stylu doprawionego włoskim spojrzeniem na modę. Propozycje koszulek marki wywodzącej się ze słonecznej Italii to jedna z tych rzeczy, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Koszulki Ellesse — design, który nie przestaje zaskakiwać

Koszulki ozdobione rozpoznawalnym logo włoskiej marki Ellesse stały się ultramodne już w latach 80. Obecnie przeżywają swoją drugą młodość i ponownie są jednym z ulubionych wyborów wielu fashionistek i trendsetterów. Trudno nie ulec urokowi charakterystycznego wzornictwa brandu. Koszulki Ellesse udowadniają, że streetwearowa moda może być równie szykowna, jak klasyczny styl oraz że mniej często znaczy więcej. W kolekcjach koszulek Ellesse znajdziemy zarówno minimalistyczne, jednobarwne fasony ozdobione logo brandu, jak i kroje bogato zdobione przykuwającymi spojrzenia printami. To sprawia, że spośród propozycji Ellesse niezwykle łatwo jest wybrać koszulkę, z którą dosłownie nie będziemy chcieć się rozstawać!

Koszulki Ellesse — zróżnicowanie stylu w sportowym klimacie

Ellesse to jeden z najbardziej znanych włoskich producentów odzieży sportowej. Koszulki Ellesse uwodzą oryginalnym designem, który wyróżnia się stylistyką utrzymaną nieco w klimacie retro. To właśnie ten trudny do uchwycenia urok w stylu vintage sprawia, że koszulki Ellesse trudno pomylić z propozycjami innych marek. Skutecznie zapobiega temu również logo Ellesse, które bardzo często występuje jako główny element zdobiący odzież brandu. Warto wspomnieć, że to właśnie koszulki Ellesse jako jedne z pierwszych rozpoczęły modę na logomanię, która nieprzerwanie trwa do dziś.

Jak modnie stylizować koszulki Ellesse?

Koszulki Ellesse skutecznie wymykają się wszelkim modowym schematom. Mimo tego, iż niewątpliwie można zaliczyć je do odzieży sportowej, to doskonale nadają się do noszenia także z bardziej eleganckimi ubraniami. Kobiety mogą łączyć koszulki Ellesse na przykład ze zwiewnymi spódnicami — na przykład tymi wykonanymi z tiulu lub delikatnej plisowanej satyny. Taki oparty na kontraście image na pewno skupi na prezentującej go kobiecie wszystkie spojrzenia. Koszulki Ellesse można śmiało nosić także jako element smart chicowych zestawień, co mogą łatwo wykorzystać także mężczyźni. Męskie koszulki Ellesse równie dobrze jak z bawełnianą bluzą, wyglądają zestawione ze sportową marynarką, klasycznymi chinosami i skórzanymi mokasynami.