1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Kurtki pikowane

  Mogące mieć różny wygląd pikowania to ponadczasowy sposób zdobienia okryć wierzchnich, który co jakiś czas znów staje się supermodny. Dla odbiorców takich produktów pikowanie ma przeważnie wymiar tylko wizualny, ale warto wiedzieć, że zapewnia to też dodatkową porcję ciepła - jest to kolejny argument za tym, by przejrzeć naszą ofertę kurtek pikowanych, dedykowanych dla kobiet i mężczyzn.

  Kurtki pikowane na każdą pogodę

  Pikowanie to rozwiązanie chętnie stosowane przez producentów okryć wierzchnich w przypadku różnego rodzaju produktów. W Peek & Cloppenburg można więc znaleźć damskie i męskie kurtki pikowane na wszystkie pory roku. Niezależnie od tego, jakie okrycie się wybierze, zimowe czy wiosenne, można mieć pewność, że będzie ono dobrze chronić przed chłodem i wiatrem i zapewniać przyjemne ciepło - w tym celu pikuje się na przykład kurtki skórzane, które dzięki temu nadają się nawet na zimę. Poza tym jednak pikowania dodają atrakcyjności, poprawiając estetykę kurtek, a nawet modelując sylwetkę noszących je osób. Zwykle podkreślają talię i sprawiają, że figura staje się zgrabniejsza, co dotyczy nie tylko kobiet, ale też mężczyzn. Na pewno więc pikowane kurtki warto wybierać, zwłaszcza że Peek & Cloppenburg oferuje produkty w różnych kolorach i fasonach, na wszystkie pory roku, a także pochodzące od najbardziej cenionych producentów obecnych na rynku.

  Pikowane kurtki w różnych fasonach i kolorach

  Oferowane przez Peek & Cloppenburg kurtki pikowane to cała gama kolorów, nie tylko najbardziej typowych dla okryć wierzchnich, jak ciemne barwy, ale też najbardziej zaskakujących, jak koral czy energetyczny oranż. Kobiety i mężczyźni mogą również wybierać spośród różnych fasonów: kurtek długich i krótkich, z kapturem lub bez, ze stójką, paskiem w talii, futerkiem czy guzikami. Pionowe, poziome czy poprzeczne pikowania zapewniają modny, nowoczesny wygląd, a także pięknie modelują sylwetkę i zapewniają doskonałe dopasowanie okrycia do ciała.

  1. 1
  2. Strona 1 / 23
  3. 23