1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Czarna kurtka puchowa

  Czarna kurtka puchowa to niezaprzeczalnie jeden z tych elementów zimowego outfitu, które są modne każdego roku. Jej ponadczasowość jest bezdyskusyjna, ale warto docenić starania projektantów dbających o to, by design różnych modeli podobał się również osobom stawiającym na na oryginalność.

  Zawsze niezawodna

  Gdy robi się zimno, ocieplana puchem kurtka staje się must have każdego mężczyzny i każdej kobiety. Jednak trzeba podjąć decyzję, jaki kolor kurtki wybrać i na ogół stawia się na ten najbardziej uniwersalny. Czarna kurtka pasuje do spodni w wielu kolorach, choć należy pamiętać, że czerń ma odcienie - te jaśniejsze lepiej komponują się z pastelami, z kolei głęboka czerń efektownie wygląda z kontrastowymi, raczej jaskrawymi częściami garderoby. Obecnie czarną puchową kurtkę kobiety mogą też śmiało łączyć z długimi, luźnymi spódnicami lub sukienkami. Takie kombinacje są wyjątkowo modne i sprawdzają się na przykład w przypadku sobotniego spotkania na mieście. Podczas wieczornych wyjść szczególnie dobrze prezentują się modele z połyskującego materiału. Nie dość, że wyglądają nowocześnie i odrobinę nonszalancko, to jeszcze zapewniają dobrą widoczność o zmroku.

  Praktyczne, wygodne i w dobrym stylu

  Szukając dla siebie czarnej kurtki z puchowym ociepleniem, można skupić się na projektach o sportowym albo nieco bardziej eleganckim designie. Mężczyźni chętnie stawiają na proste fasony i średnią długość, doceniają także to, że kurtka ma dużo kieszeni, choć na topie są także minimalistyczne projekty. Jednym z praktycznych rozwiązań w przypadku zimowych kurtek jest także odpinany kaptur. Kobietom, którym zależy na modelu podkreślającym sylwetkę, polecane są czarne kurtki o kroju podkreślającym talię. Damska kurtka z paskiem i z ukośnym pikowaniem sprawdzi się w wielu sytacjach: podczas oficjalnego wyjścia, porannych chłodów, a nawet doda pewności siebie na randce. Z kolei długie czarne kurtki puchowe przypominające płaszcz, to idealne rozwiązanie dla osób chcących sobie zapewnić jak najwięcej ciepła. Interesującą propozycją są też czarne ocieplane kurtki z akcentami w innych kolorach - urozmaicają stylizację i dodają jej nowoczesnego charakteru.

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3