Złote kurtki puchowe

4 wyników

Sortuj według:

Złota kurtka puchowa

Kto bacznie śledzi najgorętsze trendy, ten wie, że kurtki w metalicznych odcieniach zrobiły prawdziwą furorę już w poprzednich sezonach zimowych. Złota kurtka puchowa to jedna z tych propozycji na mroźne dni, obok których nie da się przejść obojętnie. 

Kurtka dla kobiet z charakterem

Złota kurtka na zimę już nie jest szczytem ekstrawagancji - taki element outfitu można wykorzystać nawet w swoich codziennych stylizacjach. Jednak jest ona na tyle efektowna, że lepiej nie łączyć jej z ubraniami o awangardowym designie. Doskonale prezentuje się w zestawieniach z wykorzystaniem białej i czarnej odzieży o prostych fasonach. Złota kurtka zimowa i czarne spodnie z matowego materiału to idealny duet, którego dobrym uzupełnieniem będzie biały szalik. Niektóre kobiety mogą mieć wątpliwości co do tego, czy złoto pasuje do ich typu urody, jednak projektanci proponują modele w różnych odcieniach tego koloru. Blondynkom o jasnej skórze pasuje przede wszystkim jasne, delikatne złoto, a brunetki o ciemnej karnacji zrobią wrażenie swoją kreacją, jeśli wybiorą nasycony, żółtawy wariant. Każda złota kurtka przyciąga spojrzenia, a mając ją na sobie, jest w się w centrum zainteresowania.

Złota kurtka puchowa - świąteczny klimat na dłużej

Zimowe dni u wielu osób wzbudzają tęsknotę za cieplejszymi, słonecznymi dniami. Złoty kolor niewątpliwie kojarzy się ze słońcem i jego energią, dlatego fantastycznie połyskująca kurtka w odcieniu złota to coś specjalnego na poprawę nastroju. Nie da się zaprzeczyć, że ze złotem kojarzy się również magiczny okres świąteczny. Decydując się na złocistą kurtkę, można po prostu cieszyć się niesamowitą, świąteczną atmosferą nieco dłużej niż kilka dni. Nietrudno też zauważyć, że gwiazdy show businessu uwielbiają zimowe kurtki o złocistym połysku. Dobrze wiedzą, że ubrania te dodają wyjątkowego blasku i pozwalają wyróżnić się w tłumie. Wygodna, pikowana złota kurtka z puchowym ociepleniem może ponadto zaskakiwać swoją praktycznością - wieczorem sprawdzi się jako ubranie zapewniające znakomitą widoczność.