1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Kurtki Napapijri

  Kurtki Napapijri to wyjątkowe połączenie sportowej wygody oraz najmodniejszych miejskich trendów. Propozycje brandu, który od lat jest ikoną outdooru, celnie wpisują się w potrzeby wszystkich miłośników wyszukanego designu i niezawodnej jakości.

  Kurtki Napapijri - styl inspirowany przygodą

  Kurtki Napapijri równie dobrze sprawdzają się na wysokogórskiej wyprawie czy rowerowej przejażdżce, jak i na zatłoczonej, wielkomiejskiej ulicy. Projekty włoskiej marki, która od ponad trzydziestu lat wyznacza kierunki w outdoorowej modzie, są hołdem składanym wielkim odkrywcom. Estetyka, który do niedawna zarezerwowana była wyłącznie dla zdobywców i podróżników, dziś dostępna jest także dla miejskich indywidualistów. Proste, ukierunkowane na najwyższą wygodę kroje świetnie harmonizują z nietuzinkowymi zdobieniami, feerią dynamicznych barw i szykiem efektownych, a zarazem praktycznych detali. W kolekcjach marki można znaleźć propozycje na każdą porę roku - od pikowanych modeli, niezastąpionych podczas ostrej zimy, poprzez stylowe przejściowe kurtki, aż po projekty, które warto zapakować do wakacyjnego plecaka. Nowoczesne technologie chroniące przed chłodem wiatrem i wilgocią zamknięte są w efektownych fasonach, obok których nie przejdzie obojętnie żaden fan modnego designu.

  Kurtki Napapijri - kwintesencja wygody i miejskiego szyku

  Szykowna kurtka z jagnięcej wełny, bluza z miękkiego, oddychającego futerka, lekki jak piórko pikowany model, wodoodporna kangurka z twarzowym kapturem - kurtka Napapijri to doskonała inwestycja w absolutny komfort i zawsze modny look. Dynamiczny charakter każdej kurtki podkreślają stylowe naszywki i emblematy, z których najważniejszym jest flaga Norwegii, stanowiąca logotyp marki. W efektownej gamie kolorystycznej można znaleźć zarówno ponadczasowe czernie, granaty oraz szarości, jak i subtelne pastele czy intensywne odcienie czerwieni bądź turkusu. Kroje, które podkreślają zalety sylwetki idealnie dopasowują się do potrzeb osób, które nawet podczas sportowych wysiłków nie zamierzają rezygnować z atrakcyjnego wyglądu. Maksymalna funkcjonalność i najnowsze trendy - takie połączenie sprawdza się zawsze!