1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Kurtki Superdry

  Marka Superdry cechuje się wyjątkowymi projektami - nie może być inaczej, skoro stworzył ją Brytyjczyk zafascynowany Japonią. W kurtkach Superdry także można znaleźć wyraźne inspiracje tym krajem, ale nie jeśli chodzi o jego tradycję, a raczej pęd życia i miejski styl. Przekłada się to między innymi na żywe kolory kurtek, ich wysoką jakość oraz wielką wygodę.

  Kurtki Superdry dla kobiet i mężczyzn

  Proponowane w Peek & Cloppenburg w szerokim wyborze damskie i męskie kurtki Superdry to produkty, które dobrze sprawdzą się w różnych okolicznościach. Są dedykowane przede wszystkim do noszenia na co dzień. Wykonane ze starannie dobranych materiałów i mające praktyczne kolory, kurtki Superdry pasują do wielu stylizacji jednocześnie. Ich projekty zakładają zachowanie maksymalnej swobody, a jednocześnie bardzo dobrą ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, deszcz czy chłód. Powoduje to, że produkty te są świetnym wyborem także do uprawiania różnych form aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, na przykład do pieszych wędrówek. Takiemu ich wykorzystaniu sprzyja także dobra jakość materiałów, która gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz inne niekorzystne czynniki.

  Propozycje Superdry na specjalne okazje

  Wśród kurtek Superdry można też jednak znaleźć eleganckie produkty, które mają pozór luksusowych. Kurtka pikowana z odpinanym sztucznym futrem czy kurtka z tkaną fakturą, świetnie "udająca" płaszcz, to propozycje dla osób o wysublimowanym guście, które szukają wysokiej klasy odzieży wierzchniej, pasującej do eleganckich stylizacji, na przykład biurowych. Świetny wygląd tych produktów zapewniają też wysokogatunkowe materiały oraz bardzo staranne wykonanie. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że artykuły marki Superdry prezentują wysoką jakość i prestiż, nawet jeśli nie zna się jeszcze tej stosunkowo nowej firmy, obecnej na rynku od 2003 roku.

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2