1. Kobiety
   1. Akcesoria
   2. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Kurtki Wellensteyn

  Kurtki Wellensteyn to przede wszystkim funkcjonalność, jakość, wzornictwo i dbałość o szczegóły. Kurtki Wellensteyn imponują trwałymi modelami, które nie tylko prezentują się pięknie, ale przede wszystkim chronią przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi i jednocześnie wykonane są z materiałów najwyższej jakości.

  Funkcjonalność kurtek Wellensteyn

  Kurtki Wellensteyn są odzwierciedleniem wysokiej funkcjonalności pierwotnych produktów marki, do której należała odzież profesjonalna i robocza. Kurtki i parki Wellensteyn to przede wszystkim najwyższej jakości materiały, dostosowane do zróżnicowanych warunków pogodowych, jakie panują w Europie. Wellensteyn oferuje na przykład modele z podszewką na zimę, kurtki softshell na jesienną pluchę, a także solidne kurtki outdoorowe, które stają na wysokości zadania, jeśli wybieramy się na zimowy wypoczynek w górach lub na nartach.

  Kurtki Wellensteyn są swobodne i sportowe

  Założenia Wellensteyn pozwalają połaczyć najnowsze trendy z funkcjonalnością. W szerokiej ofercie kurtek Wellensteyn panie i panowie mogą wybierać między kurtkami sportowymi, długimi ciepłymi płaszczami oraz różnorodną gamą długich kurtek. Kolory i wzory dobierane są tak, aby pasowały zarówno do klasycznych, jak i ekstrawaganckich stylizacji. Niezwykłe modele kurtek Wellensteyn prezentowane są na przykład w przyciągających wzrok modnych kolorach lub wykończone luksusowym, tkanym futerkiem. Alternatywnie warto zwrócić uwagę na bardzo proste kurtki Wellensteyn w kolorze antracytowym lub brązowym, które mogą być kompatybilne z dowolnym strojem. Oprócz estetycznego wyglądu, firma przywiązuje dużą wagę do swobody ruchu użytkownika, co jest szczególnie ważne przy wyborze okrycia wierzchniego odpowiedniego do sportów zimowych, ale nie tylko. Płaszcze i kurtki Wellensteyn mają opcję regulacji talii, kaptura, a nawet ramion, dzięki czemu sprawdzą się doskonale na co dzień i są odpowiednie dla osób o różnych stylach i budowie ciała.

  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4