1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
  3. Dzieci
   1. Odzież

  Zielone kurtki

  Odcienie zielonego są w modzie, nie tylko w ciepłych porach roku. Zielone kurtki doskonale będą pasować do stylizacji noszonych jesienią i zimą, ożywiając nasze dni kombinacjami odzieżowymi z elementami kolorów żółtego, pomarańczowego czy brązowego, które chętnie nosimy o tej porze roku.

  Zielone kurtki – różnorodność projektów

  Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą w ofercie Peek & Cloppenburg zielone kurtki odpowiednie do swoich codziennych stylizacji. Dostępne są zarówno nieco lżejsze trencze w stylu retro na okres przejściowy, jak i naprawdę ciepłe, pikowane kurtki, które skutecznie utrzymają temperaturę ciała w zimniejsze dni. Do tego można wybierać spośród wielu odcieni zielonego koloru. Sportowe pikowane kurtki utrzymane są w efektownym kolorze jasnozielonym, przez co zwracają na siebie uwagę na miejskich ulicach czy wypadach poza miasto. Ciemnozielone odcienie używane są zazwyczaj w klasycznie eleganckich modelach odzieży wierzchniej, jak płaszcze czy skórzane kurtki. Jak najlepiej wykorzystać kolor zielony w swoich stylizacjach?

  Stylizacje z wykorzystaniem zielonych kurtek

  Skórzana lub kurtka typu biker w kolorze zieleni to zestawienie odpowiednie dla wszystkich ceniących sobie połączenie odzieży o sportowym charakterze i casualowej elegancji. Idealną stylizacją kolorystyczną będzie zielona kurtka i jeansy w kolorze ciemnogranatowym lub czarnym. Nieco bardziej eleganckim wyborem będzie zielona kurtka typu trencz o wyrazistych, ostrych cięciach, które nadają jej charakteru cenionego przez osoby o wyrobionym poczuciu elegancji. Wodoodporne i chroniące przed porywami wiatru trencze będą idealnym okryciem wierzchnim na spacery w jesienne dni. Dla wszystkich osób szukających naprawdę ciepłego okrycia dobrym wyborem będzie zielony płaszcz z grubej wełny, z obszernym kapturem i dużymi guzikami, które w subtelny sposób nawiązują do stylu retro. Można go założyć zarówno do sportowej stylizacji z trampkami i dżinsami, jak i bardziej eleganckich spodni od garnituru ze skórzanymi butami. Zwolennicy młodzieżowego, niepokornego stylu mogą zachować go dzięki dostępnym w ofercie zielonym kurtkom pikowanym w wielu wariantach.

  1. 1
  2. Strona 1 / 17
  3. 17