1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
  3. Dzieci
   1. Odzież

  Żółte kurtki

  Na przekór ponurym i ciemnym dniom w okresie jesienno-zimowym, warto wprowadzić odrobinę energetycznego koloru do garderoby przez wybór modnych żółtych kurtek dla kobiet i mężczyzn. Nie tylko przyciągają uwagę otoczenia, ale także poprawiają skutecznie humor noszących je osób.

  Żółte kurtki na każdą pogodę

  Wyrazista żółć kojarzona ze strojami żeglarskimi to także doskonały wybór wyróżniający się na ulicach wielkich miast. Nowoczesne projekty żółtych kurtek to połączenie modnych projektów, wygody i funkcjonalności, dzięki czemu sprawdzają się o każdej porze roku. Można wybrać wśród nich modele wykonane z lekkiej bawełny – idealne na okres przejściowy – czy wygodne kurtki z puchowym wypełnieniem, które zapewnią utrzymanie temperatury ciała nawet w chłodniejsze dni. Żółte kurtki uszyte z oddychającego materiału, które jest jednak w pełni wodoszczelny i chroni przed podmuchami wiatru to idealny wybór dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia i nie chcą z niego rezygnować nawet przy gorszej pogodzie.

  Modne żółte kurtki dla fashionistek

  Dopasowane do sylwetki lub niepokornie oversizowe – żółte kurtki to projekty idealne dla fashionistek, które lubią zwracać na siebie uwagę otoczenia. Charakteru dodają im funkcjonalne detale: obszerne kaptury, liczne kieszenie, w których schowamy wygodnie wszystkie niezbędne drobiazgi czy regulujące szerokość sznurki. Bogactwo odcieni żółtych kurtek: od typowo słonecznego koloru, przez pastelową żółć, po modną barwę określaną mianem musztardowej pozwala na zestawianie ich z różnymi elementami garderoby w pełnych luzu i optymizmu stylizacjach.

  Żółte kurtki dla dżentelmenów mody

  Wyrazisty wygląd i swobodne kroje – żółte kurtki męskie spodobają się nie tylko wielbicielom stylu marynistycznego. Okrycie wierzchnie w efektownym odcieniu będzie wyglądało bardzo modnie w zestawieniu ze spokojniejszymi, pastelowymi lub ciemnymi kolorami garnituru. Drobne detale, jak stójka zamiast kołnierza, nadają żółtym kurtkom wyrafinowanego charakteru.

  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4